Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt aki nem találta a közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki nem találta a közös hangot a korabeli lányokkal és helyette nála kicsivel idősebb nőkkel kezdett el ismerkedni? Van itt olyan, akinek harmincas éveiben járó barátnője van/volt és ő maga 20-25 közötti? Vagy csak szexre számítsak inkább?

Figyelt kérdés
Nálam ez van. Nem ír vissza, egyszavas válaszok, nem kérdez vissza, flegmák, bunkók stb. Életem első randija is nálam egy három évvel idősebb csajjal volt. Azon gondolkoztam, lehet nem volt elég ez a három év és ennél még érettebb nőre lenne szükségem, mert ez sem működött. A nálam fiatalabbakkal képtelen vagyok kommunikálni, nem megy és kész veszett ügy. Megpróbáltam ennyi volt, ennyi elég volt egyelőre belőle. Nincs motivációm, lennének olyanok bőven akik tetszenek, de nagy a szakadék köztünk, sőt hatalmas. Számítsak bármilyen fajta komolyabb érzelemre nagyobb korkülönbség esetén vagy csak a külsőm miatt lennének velem vajon? Volt aki azt tanácsolta legyek szerető, de hát én magam is tartok a megcsalástól, akkor ugyan miért akarnák én lenni az, akivel megcsalja az asszony a párját?

tegnap 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer jó fiatalon volt egy 40 feletti csajom. de nem tartott sokáig és nem miatta. Szóval nem biztos, hogy egy hullámhosszon lesztek.
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!