Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőként iszonyatosan szégyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként iszonyatosan szégyenlős vagyok és a pasi is az akkor hogyan tegyem meg az első lépést arra hogy szeretnék vele lefeküdni?

Figyelt kérdés
Jó barátok vagyunk, de szeretnék amolyan extrát vele. De nagyon b*szari vagyok és nem tudom hogyan lépjek. Jeleket már adtam neki és szerintem ő is vevő lenne rá, de képtelen vagyok arra, hogy csak simán le kapjam meg ilyenek hirtelen. Tudom gyerekes dolog ez, de nem tudok mit tenni ellene.
tegnapelőtt 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok vagytok akkor menjetek el együtt bulizni, koncertre. Igyatok valamit , az segít egy kicsit oldani a kezdeti feszkót. Esetleg hivd át magadhoz üljenek le dumálni akar egy pohár bor mellett, aztán jönnek ezek a dolgok idővel.
tegnapelőtt 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad és smárold le egy jó pillanatban amikor olyan helyen vagytok kettesben. A többi jönni fog magától, ha te is bejössz neki! ;)

Tudod: néma gyereknek anyja se érti a szavát...!

Kívánod? Akarod? Akkor ne légy b*szari!

tegnapelőtt 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy! Ha mindketten introvertáltak vagytok, akkor nem fogtok tudni egymástól semmit tanulni, fejlődni. Ettől még ha dugni akarsz vele, akkor kövesd amit fent leírtak. Simán rámászol és kész.
tegnapelőtt 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Maradj meg emberi méltóságodban és lelki tisztaságodban es józan eszedet tartsd meg, akkor ráérzel, hogy előbb szerelem, majd házasság és csak utána szex.
tegnapelőtt 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez idővel magától ki fog alakulni .
tegnap 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A félelem nagy úr
ma 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!