Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsal vagy csak természetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal vagy csak természetes folyamat amit láttam?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nemrég költöztünk össze, albérletbe. Az utóbbi időben furán viselkedik, sok a veszekedés, talán csak az új helyzet miatt, nem tudom.

Tegnap mikor későn jött haza megint volt egy vita hogy miért nem ér haza a megígért időre, mert vacsival vártam. Mindegy..

Reggel korábban keltem és bementem fürdőbe, a földre le volt dobva a farmer és bugyija, ott hagyta, én felvettem hogy a szennyesbe tegyem, ekkor leesett a földre a bugyija és akkro láttam, hogy tisztasági betétje nagyon át van ázva. Azt tudom hogy egy bizonyos fokú folyás normális, de ez nagyon durvának tűnt. Rögtön az ugrott be hogy megcsal.

Lányok, nők, ez csak az én paranoiám vagy lehet ilyen szinten folyása?

Csináltam fotót róla hogy ha úgy alakul akkor bizonyítéknak jó lehet.


okt. 4. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy csak fel volt izgulva rendesen. Azért a sperma nyomot csak megtudnád különböztetni. Oké,tudom, gumival is lehet, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. F
okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Mutasd azt a képet
okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Poloskázd be a csajt.
okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ott hagyta a farmert, bugyit és tisztasági betétet is a földön? Rendes lány.

Na de.. A betétet nem tudom értelmezni mivel nem láttam, nem is akarom. De az, hogy rendszeresen későn ér haza és ideges, veszekedik az inkább, ahogy írod az utóbbi időben furán viselkedik ez már intőbb jel. Persze nem 100% de inkább utána néznék valahogy..

okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szagoltam meg.. nem tudom h.mi volt pontosan de szed fogamzasgatlot, szoval az is lehet akar.
okt. 4. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ami 100, hogy jó nagy papucs vagy. Arra kellesz neki, hogy vacsorával várd, amíg ő össze-vissza kúrogat.
okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is azon akadt meg a szemem elsőre, hogy egy nő betétestül hajigálja szét a ruháit. :D Nekem amúgy csak elélvezés után lenne ilyen, natúron nincs ilyen erős folyásom sose.
okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Feleségemnek van, hogy átázik a bugyija. Nem csal.

Ugyanott dolgozunk,ugyanabban az időszakban.

Lehet azért is ideges mert számonkéred.

Ha félrekefél úgyis kibukik.

Lehet nem azonnal de az ilyesmit nem lehet folyamatosan csinálni egy tartós kapcsolatban.

Nálunk is volt már betétestől ledobva cucc, főleg ha meló után fáradtan estünk haza. Csak gyors tusoltunk aztán alvás. Másnap felszedte. Ettől még nem rendetlen vagy ilyesmi.

Az viszont fura, hogy sose ugyanúgy érkezik haza.

Néha akadhat valami extra unka, túlóra de nem minden nap...

okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Azért nem szoktak betétet berakni hátha felizgul és annyira benedvesedik. Ha megcsalna le is törölgetné a nedveket.


Szerintem inkább egészségügyi probléma

okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!