Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csináljátok a kutya pózt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljátok a kutya pózt?

Figyelt kérdés
Nálatok a nő zárt lábakkal vagy terpeszben szokott lenni kutya pózban? Melyik jobb érzés a nőnek? Illetve nyújtott kézzel jobb vagy ha az alkarjain támaszkodik a nő?

ma 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Vau Vau!! :D
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
31%

Kutyapózt főleg akkor szoktuk ha seggbe megy a dolog. Análhoz az a legjobb. Párom kitolja és előre dől, a fejét leteszi, de néha a kezén támaszkodik és úgy döngetem a végbélnyílását.


Normál, puncis szexhez inkább misszionárius, lovagló, kifli megy.

ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy szeretem ha szétrakptt lábakkal teljesen bepucsít,a fejét lerakja és hátranéz.
ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha a lány magasabb szétteszi a lábait. Ezáltal alacaonyabbra kerül. Ha ő azbalacsonyabb akkor általában ő összezárja és én vagyok terpeszben. Persze ez nem szentírás és csak akkor számít ha mindketten térdelünk. Úgy szeretem jobban ha a lány széttet lábbal az ágy szélenél, én állok mögötte. Mellkasát leteszi az ágyra, hogy minél jobban ki tudja tolni a fenekét és homorít. Ilyen pózban a legyszebb látvány. Álltalában tele megy levegővel amit élvezni szoktak, ha túlbtud lépni azon hogy hangja is van. 30F
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ágyon pucsítva feltolom a fenekem,fejemet meg az ágyra rakom. Ő mögöttem áll. De túl hosszú farokkal ez kevésbé ideális, ha túlságosan belelendülünk. Akkor inkább a hasonfekvő póz, olyankor a fenekem felfog pár centit. :D
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 most ez komoly? :D
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként úgy szoktam,hogy mozgok is a partner farkán,így nincs állandósult poziciom. Szétterpesztett lábakkal vagyok,mikor berakja, aztán rendesen megpakol,kicsit átveszem a ritmust,twerk,aztán előre hátra csuszkálok,de itt már néha fejem,cicim is a földön, csak a fenekem es puncim van fent. Ahogy jön igazabol
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Itt már mindent leírtak, ehhez hozzátenni nem szükséges. Egyetértek az előttem szólókkal.


Csak eseleg annyit, hogy a csaj seggét is lehet és kell is csapkodni közben, meg ha már nagyon előrehaladott a dolog, akkor a karjait hátul összefogni.

ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Mindegy hogy csinálja a nő, csak ne csóválja a farkát.
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Térdelve, kicsit szétett lábakkal, nagyot pucsítva, alkaromra támaszkodva, fejem a párnába. A pasi hátulról kefél. Ha kisebb cerkája van, összébb zárom a lábam, ha méretesebb akkor terpesztek. Ha jól bírja szuflával és elzsibbad a karom, akkor lerakom vagy hátrafoghatja. Szeretem azt is ha húzza picit a hajam és paskolja a popómat dugás közben. Imádom ha keményen, tempósabban pakol, szóval cuppog, csattog rendesen! Spriccelek egy jó b.szástól! És nem a méreten múlik, hanem a pasi kitartásán és mentalitásán!

36N

ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!