Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáznak érzem a puncipuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáznak érzem a puncipukit, ezt hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal, 2 hónap után feküdtünk le egymással. A barátom tök normálisnak tartja, de nekem olyan kellemetlen…:( Mindig elvörösödök ha ilyen történik. Általában kutyapóz után van ez, de az a barátom kedven póza. Nincs ellene valami megoldás?

tegnap 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Segítek: tényleg teljesen általános dolog! Megoldás van rá: k.rva lassan, vontatottan, de úgy meg nem túl élvezetes a szex :) Minden más esetben meg amúgy is megy bele levegő (egyes pózokban több, másokban kevesebb, de akkor is fog).
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Sokáig engem is zavart, mára jót nevetünk rajta 😄 9 éve vagyunk együtt.

de ez természetes dolog ha belegondolsz, nincs ezen mit szégyellni. A barátod mit mond ilyenkor?

tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked is ajánlom a popofónt, csak akkor nem oda kell dugni :-)

Amúgy nincs vele gond, természetes.

ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Valóban csak akkor kerülhető el, ha nyugger tempóban, óvatosan csináljátok 😄

Eddig mi minden pasimmal nevettünk rajta.

ma 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!