Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szerintetek Magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek Magyar Péter szexi, vagy már öreg?

Figyelt kérdés

ma 19:39
A kérdező szavazást indított:
Nem szexi és nem öreg
Öreg és nem szexi
Szexi és nem öreg
Szexi de öreg
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem hányingerem van tőle. Egy arrogáns, sértődékeny, hazug, nőgyűlölő alak.
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%
Nekem feláll rá pedig hetero vagyok
ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk ez attól függ, mennyi idős csajtól kérdezed.


Nem néz ki rosszul, az meg hogy milyen ember, más kérdés.

ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Őt szívesebben nézegetném óriásplakátokon mint Orbánt, Gyurcsányt, Szíjártót...

Mondjuk Zelenszkij se néz ki rosszul, de azért... na.

ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
11%
Nagyon ronda
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Magyar Csajoknak Magyar Pétert! 🇭🇺
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem amúgy vonzó, az ő korosztályában meg lehet nézni milyen apatestű hordó igénytelen csávók vannak. Igaz én abszolút nem az ő korosztálya vagyok 25 évesen, de ha 43 leszek akkor szeretnék fele ilyen jól kinézni mint most ő, meg ilyen jó pasit találni magamnak. :D Aki nem hagyja el magát és lesz egy tohonya kopaszodó pocakmarci, 100 éves kifingott melegítőben.
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szexi, vagy már öreg?"


Hát nem tudom, szerintem nincs összefüggés aközött, hogy ha öreg valaki akkor már nem szexi. Azt sem értettem soha, hogy manapság miért öregezik le a 40 év körülieket.


Mindenesetre nekem nem elég a külső ahhoz, hogy valaki szexi legyen, kell hozzá egy olyan kisugárzás, egy olyan személyiség és olyan belső. Ezekből pedig nálam ő megbukott. És mindenféle politikát félretéve mondom, ez a része nem érdekel. De tudom, hogy mindenki csak a politikai nézetei alapján válaszol ezekre a kérdésekre. Én ezt figyelmen kívül hagyom és próbálok normális választ adni, amire látom nem sokan képesek ha már bele van keverve egy ilyen téma.


Az előzőek alapján viszont számomra inkább taszító egy ilyen személyiségű ember, tök mindegy milyen oldalon áll, meg mi mellett áll ki. Ettől függetlenül szörnyű a modora is, meg nyilván tudni, hogy milyen ember. Kinézetre pedig nyilván nem csúnya, de van benne valami "idétlen", valami kisfiús. Szóval küllemre sem gondolnám szexinek. Tehát nem csúnya, de egy igazán szexi férfitól távol áll. Belsőleg pedig elég taszító.

ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

26 vagyok, szerintem 43 éves korához képest piszok jól nez ki.

Jóképű, csinos, sportos.

Nekem bejön

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön csak kicsit alacsony.
ma 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!