Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szexelnétek úgy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szexelnétek úgy egy pasival, hogy csak a testét látnátok, az arca el lenne takarva?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve nem szexeltem, ronda vagyok, az az egyetlen nő, akivel voltam és már 40 vagyok. Megőrülök már punci nélkül
ma 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nekem a szexben az egyik kedvenc részem pont az, ahogy a párom arcára kiül minden érzelem. Az apró gesztusok, amikből pontosan tudom, hogy mit érez. Alapvetően szép arca van a páromnak, az már csak egy bónusz, illetve, hogy csókolna meg eltakart arccal? Sehogy, anélkül pedig el se tudom képzelni a dolgot.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Menj prostihoz. Nálam alap a szép arc.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem. S bocs, de a "megőrülök már punci nélkül" típusú felfogás (hogy csak nettó lyuknak akarod nézni a nőket) még akkor is nullázná az esélyeidet ha amúgy Adonis lennél.
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem zárnám ki, de ahhoz adoniszi testűnek kéne lennie a pasinak. Olyannak, aki ha ott áll előttem símaszkban meztelenül, kívánjam a testét, a farkát.

De a leírtak alapján te nem ez a kategória vagy. Különben lett volna nőd az elmúlt 10 év alatt.

36N

ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tíz évet lehúzni punci nélkül az meredek. Miért nem mentél prostihoz, ha ennyire rossz vagy a csajozásban? Semmi köze a rondasághoz, rondák vannak mindkét félen. A nyugati aluljáró tele van csernobili orkokkal és azokat is dugja valaki :D Ez sosem lehet kifogás.
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!