Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubokban meg szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubokban meg szoktak fordulni huszonévesek is?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy 27 évesen egy kicsit jobb kinézettel az átlagnál milyen lehetőségeim lennének.

ma 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Előfordul, de nagyon ritka, és mindenki rárepül azonnal. kb 40-50 évesek vannak inkább.
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Swinger klubokba megcsömörlött házaspárok járnak, meg szexéhes lerobbant rémségek

Ha neked bejönnek a löttyedt testű nénik/bácsik, hát menj

ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Jó külsővel amúgy minek menne az ember ilyen helyre? Én vonzó nőként nem vagyok arra rászorulva, hogy ott ilyen középkorú pocakos taták legyenek rámszállva. Találok normál módon is vonzó szexpartnert, nem értem minek mennél ilyen helyre.
ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem voltam még ott, de minden bizonnyal pár szexéhes, cuckold fétises huszonéves srácba lehet ott belebukni.

Azon nagyon meglepődnék, ha huszonéves lányok is lennének ott, ugyanis nekik nincs szükségük arra, hogy ilyen helyre menjenek.

A vendégek jelentős részét minden bizonyal kiégett, képmutató 40 feletti házaspárok teszik ki.


Ízléstelen egy társaság lehet.

ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Olyan jó, hogy olyanok osztják az észt akik még közelében sem voltak egyik klubnak sem :)

A többség valóban 30-40-es, de egyébként teljesen vegyes a korosztály, a 20-on évesektől, az 50-esekig, kb. mint egy strandon. Ott is van mindenféle korcsoport, külső megjelenés a nagyon csinostól az átlagoson át a nem túl helyesig.

Hogy milyen esélyeid vannak... attól függ mennyire tudsz "csajozni". Ha jól akkor szuper hely. Amíg egy buliban csókig elgurítasz egy történetet ugyanakkora "erőfeszítéssel" már az ágynál jársz egy klubban. Ha nem tudsz nem gond, ha legalább egy átlagot megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan viselkedik valaki akkor jó eséllyel beveszik X. játékosnak a nagyobb többesekbe. Nagyjából erre számíts - nem minden a külső, szimpátia alapon megy minden!

Nőként meg aranybánya, a lehetőségek tárháza, szinte svédasztalról válogathatnak a pasik közül. S nem csak 50-es taták vannak, hanem jó kiállású, vonzó pasik is akik a fentiek miatt járnak klubba. A nő dönti el mint akar, mint nem. Megteheti azt is, hogy csak bulizik, társalog, eszeget-iszogat, azt is, hogy úgymond jópasikkal van 1:1-ben, de ha ahhoz van kedve akkor 10 fős gangbangbe is belevetheti magát.

ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#2


"külső megjelenés a nagyon csinostól az átlagoson át a nem túl helyesig."


Bocsi, de nem tudom elképzelni, hogy egy nagyon csinos lány (=Victoria's secret szint) ilyen helyre menjen.

Szóval nem tudom, hogy neked mi a nagyon csinos, de szinte biztos, hogy nem az, amiről konszenzus van.

ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosabban: #5-nek ment a #6-os kommentem.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 te nem tudod elképzelni, de én meg rendszeres swingerlátogatóként megszámolni nem tudom hány olyan csajjal találkoztam klubokban akikért a pasik a fél töküket odaadnák :)

Attól, hogy valaki csinos, vonzó, attraktív még szeretheti a többeseket!

Mondhatnád, hogy persze klubon kívül is találna. Persze, ha 1:1-et keres kapcsolatra akkor tényleg nem fog klubba jönni. Viszont ha diszkrét kötetlent vagy éppen többest keres akkor az már klubban a legegyszerűbb. Egy klub teljesen diszkrét (olyan nevet mond amit akar), biztonságos, adott a hely, az idő - nem megy fel pasihoz, sem az hozzá - és 100% kamumentesen előzetes egyeztetés, variálás nélkül azonnal ott vannak hozzá a pasik.

ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 persze, hogy nem megy. Engem vékony sportos nőként hívott egyszer egy szintén sportos, jóképű szexpartnerem, mondom normális vagy? Minek mennék. Azt se értem, ő miért érzi rászorulva magát.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


Egyszer talán utána néznék annak, hogy amit mondasz, annak mennyi valóságtartalma van.

Leírnád azoknak a szwingerkluboknak a címét? Ha gondolod, jöhet a cím privátban is.

Megnézném, hogy úgy vannak-e a dolgok, hogy mondod. #6 voltam

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!