Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első önkielegités? Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első önkielegités? Hány éves voltál ?Nemed?Hol és hogy történt ?

Figyelt kérdés

Sok a kérdés tudom:)

Kezdem a saját sztorimmal:

13 éves

F37

Wc volzam,akkoriban nagyon sokat volt merevedésem!De nem tudtam hogy ki lehet verni🤦‍♂️Aztán akkor a wc ülve ösztönösen elkezdtem húzogatni…

Nemsokára megtörtént első élvezésem és még pár csepp ki is jött a végén 😂Nem valami sok de volt már töltény :)



ma 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem. Csak arra, hogy már akkor elkezdtem, amikor még nem jött gесi.
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 7-8 éves lehettem. Kádban ülve zuhanyoztam, és véletlenül “oda” ment s vízsugár, ami nagyon jó érzés volt, így folytattam élvezésig. Persze, nem tudtam, hogy az amit csinálok az mi, és hogy épp orgazmusom van, mivel gyerek voltam. Onnantól minden este csináltam zuhannyal.

27N

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 8-9 éves lehettem, amikor a szobámban ültem az ágyamon és egy könyvet olvastam. Ösztönösen a puncimhoz nyúltam és elkezdtem izgatni. Nem tudtam, mit csinálok, de mindenesetre jó érzés volt. És azt se tudtam, hogy ez a csúcspontján mennyire jó érzés. Amikor elélveztem, nagyon fura, de jó érzés volt. Azóta szinte minden héten legalább egyszer masztizok.

19L

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mint az elozo kettonek ..es nagyon jooo volt L
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Ha jól emlékszem az anyaméhben egyszer...😂😂
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
7vagy 8 lehettem amikor fürdőben voltunk és volt masszásos rész ahol jött felfele víz véletlen oda ment ami kellemes érzés volt.
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!