Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet feldobni a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet feldobni a szexet?

Figyelt kérdés
Szeretnék osszebujni barátnőmmel ma este. Mivel tudnám fel dobni picikét az együttlétet?
tegnap 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Mivel nincs barátnőd már egy ideje így a szokásos módon
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Megadod neki amire vágyik - ezt meg neked kellene tudnod pasiként mi az.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én másik nővel szoktam feldobni a szexet.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fel kell dobni akkor ott már valami baj van.
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azzal, ha minőséget adsz te is, meg a barátnőd is.


Figyeljetek a részletekre! Művelődjetek előtte és kommunikáljatok közben.


Hetero férfi

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az azért attól is függ, hogy miket csináltok, csináltatok eddig. És ezt honnan tudjuk, hogy nektek mi a feldobas?
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tejesbaba válasza:
Én arra szoktam menni, hogy a lány élvezze minél jobban. Nyalom, puszilgatom, ujjazom a nunusát, popsiját mint disznó, minél jobban próbálom késleltetni a magömlésemet, hogy jól megtudjam izzasztani, egyébként ha iszol előtte két-három sört, az is késlelteti a magömlést. Az ágyban a férfinek kell, az úrnak lennie. Próbáljatok ki minél több pozíciót, meg hasonlók, de a férfinek kell lennie az irányítónak, és "lenyalni" a ruhát a nőről.
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!