Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzalom szempontjából az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom szempontjából az nagyon gáz, ha mély hangom van nőként?

Figyelt kérdés
Persze nem olyan, mint egy kifejezetten mély hangú férfi hangja, de azért fel szokott tűnni az embereknek, hogy nem is olyan, mint egy átlag női, van, aki meg is jegyzi, hogy szokatlan.

ma 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon nőiesen gömbölyded barinőm, nagyon mély (férfias) hangja volt.

Imádtam!

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mély, búgós hang, engem pl nagyon beindít. Meg nem csak a hang számít, hangszín és hangjáték is sokat dob az összhatásra. És akkor ez még mindig csak a hang.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább bejön(ne).
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az Alexandra?
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megismertem egy lányt ilyen hanggal. Elsö hangélménytöl kezdve teljesen oda lettem érte. Kb 1/2 évig probáltam elcsábitani. Sajnos sikertelenül. (Azota is ha meghallok mélyebb hangu nöt szeretném ha közelebbi lenne a kapcsolatunk (nem ugy, mert teljesen jo a párkapcsolatom és nem cserélném el) csak gyakran hallani a hangját.
ma 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!