Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik szeretnék szopni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szeretnék szopni. Mi az a technika ami eddig minden pasinak bejött?

Figyelt kérdés
ma 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Az exemről és a páromról is elmondható, hogy eléggé hangulatfüggő, hogy éppen mire vágytak, vágynak. Az biztos, hogy a szemkontaktus az mindig izgatóan hat.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
A mélytoroknál nálam még sosem volt ellenkezés. Hozzáteszem, azt mondjuk nem is szoktam túl gyakran csinálni, mert annyira azért nem egyszerű. Vagy legalábbis irigylem nagyon azokat, akiknek ez könnyedén megy. :D
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ágyék és combbelső részének a simogatása, nyalása. Majd a golyók kényeztetése, végül lentről felfelé nyalni, köpködni, bekapni és szopni.
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Oldalról a makk has oldali peremét nyalogatva közben fel-le + bólogatás


Kellett némi gyakorlás hozzá :D

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
A 2-3 kombináltan alkalmazva biztos siker.
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

A technika mindegy. A legjobban az tetszett nekik, amikor valóban átéltem az egészet és az én élvezetemet is szolgálta a kényeztetés. Ha odatérdelsz, felkotod látványosan a hajad, élvezettel veszed a szádba, magabiztos vagy, fel mered venni a szemkontaktust, úgy kényezteted hogy meg magadnak is örömet okozz, közben simogatod őt, magadat... Szerintem ennél jobb érzés nincs is..

Meg hát nincs annál lehangolobb, ha csak immel-ammal szopogatja valaki a pasi farkát:)

ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!