Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A parommal ruhan keresztul csinaltuk (o alsonadragban en fehernemuben) es mozogtam rajta, de sikerult elmennie.

És mivel rajta ultem ott, ezert felek mivan ha az alsonadragja miatt az en nadragom is lehetséges hogy spermas lett, mert utana o elkezdett simogatni nadragon keresztul ott, majd utana nyúlt csak be, és felek hogy esetleg így lehet hogy spermium volt az ujjan, amivel bevihette a hüvelyembe. Nagyon félek, mas szexuális dolgot nem csinaltunk meg. Csak normalis valaszokat kerek.



ma 09:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mindketten nagyon fiatalok vagyunk még, nekem ez volt az első ilyen élményem. A menstruációm teljesen szerdán múlt el, tehát a follikularis szakaszban lehettem.
ma 09:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Így nem lehetsz terhes.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem estél teherbe. Ne aggódj, ne idegeskedj miatta, mert aztán a stressz miatt fog késni a következő mensid, amiből egyből azt hiszed, hogy terhes vagy. Aztán mégjobban stresszelsz, és még többet fog késni a mensid. NEM KERÜLT SPERMIUM BELÉD.

N

ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Épp ezért ilyet nem csinálunk fehérneműben!

Farmer nadrág kell az egyik játékosra. A másik lehet meztelen.

Ha már nem telik egy normális fogamzásgátló eszközre.

ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetsz terhes. Behatolással megelőzhettétek volna ezt az egészet és nem lenne akkor ez az aggodalom.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért nem hasznalunk fogamzasgatlot mert nem tervezünk más szexuális behatolast egyelőre, mivel nekem ez az első, és varni szeretnek vele.
ma 09:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor használjatok farmert.

A másikat, aki meztelen, el lehet vinni a csúcsig.

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Jó hogy mem a szomszéd települéyről lőtte beléd
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Te leszel a következő szűz Mária aki szüzen terhes lett
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Edukácuiós szint 2024 magyarország.


Sajnos nem a kérdező tehet erről.

ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!