Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mas is van ugy hogy csak nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is van ugy hogy csak nagy cicire tud felizgulni? E kosar alatt nekem nem mükodik cerka. 22/F

Figyelt kérdés

ma 19:30
1 2
 1/11 Taplofej ***** válasza:
100%
Nem túl gyakori méret, de hajrá.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az esetek 99%-aban nem csak a cici nagy, ugye?😅
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen valoban nem gyakori.

2 es mire gondolsz?

ma 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Arra hogy hatalmas valag,és has jàr mellé vagyis zsirdisznó...
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 es igen. 90% ban ez jellemző de az nem tetszik nekem. Én csak a nagy mell de hogy mashol ne legyen sok felesleg.
ma 19:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Marmint hogy ugy szeretem. Tul nagy segget se szeretem.
ma 19:55
 7/11 Taplofej ***** válasza:
100%

4-es


A másik eset, hogy műcici.

;)


Bár józan sebész nem vállalja be kézilabda méretű cicik gyártását.

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Masnak van olyan vagy ez mar tulzas hogy lefekszem. Csak negykezlab felem jön es szopom ciciket.
ma 19:58
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
61%
A feleségem filigrán csaj. El sem tudom képzelni, hogy 40-45 éve még a határozottan dús idomokat kedveltem. Ha most olyannal kéne élnem, felkötném magam.
ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Más meg a 45-ös női lábakra izgul, de a nagy mellekből még akkor is több van :) Haver ha neked ez a vágyad akkor hajrá, mindenki másra gerjed.
ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!