Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom pontosan ,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom pontosan ,ha egy nő megjátsza az orgazmust?

Figyelt kérdés
Az ex barátnőm egy év után közölte velem,hogy összesen 3 orgazmusa volt velem! Pedig esküszöm remegett minden porcikája ,nedves volt,szinte önkivületi állapotba került..erre azt mondja csak eljátszotta.Nem hittem el ezért a következő alkalommal kértem hogy játsza el most,hát eskü olyat alakított ,hogy még a hüvely izmait is össze tudta húzni.Nem vagyok kezdő..37 éves vagyok és nagyon átb@szottnak érzem magam.

#orgszmus
ma 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha be mer neked olvasni idonkent,akkor azt se fogja megjatszani. Van aki az oszinteseget valasztja,megha az is a nehezebb ut. Akinek van onbizalma ,az felvallalja a vagyait.
ma 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Taplofej ***** válasza:
83%

Mondd meg neki, hogy köszi, de mégis kivel szúrt ki ezzel?


Csakis saját magával.


És ez kit minősít?


Csakis őt.

ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2/2 ez ok..,de nem szeretném ha ez mégegyszer mással előfordulna.Van valami biztos tipp?
ma 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

De miert jatszana meg? Lehet azt alakitani,h tenyleg jo legyen neki.

A fiatal lanyok szoktak megjatszani max . Egy ido utan rajon az ember,h a szexben lehet kiserletezni segedeszkozokkel pozokkal stb .

ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom, hogy így jártál, ez szomorú. Nem tudom ennek mi értelme, hiszen ha te azt érzed hogy mindent jól csinálsz, akkor nyilván nem fogsz változtatni rajta. Erről beszélni kell, nem megjátszani, mert valóban ilyenkor a nő maga alatt vágja a fát. Nyilván nem tudom, hogy más nőnek milyen az orgazmusa, de én azt amit ilyenkor élek át a partneremmel ha akrnám se tudnám megjátszani. A légzés, a test mozgása elég egyértelmű jel tud lenni, illetve a hüvely ritmikus összehúzódása orgazmuskor.
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Taplofej ***** válasza:
70%

Annak elég kicsi a valószínűsége, hogy a következő csajod ugyanilyen remek színésznő legyen az ágyban és még hazudni is jól tudjon.


Én inkább arra gyanakszom, hogy igenis élvezte, csak most téged akar bántani.

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Hosszutavon nem erdemes megjatszani az orgazmust.
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy ismered a partnered minden rezdülését, reakcióját. Az exed csak rosszindulatból vágta a fejedhez, ne foglalkozz vele.
ma 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!