Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít ribinek az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít ribinek az a csaj akinek már 100 pasi élvezett a szájába?

Figyelt kérdés
Úgy hogy még csak 19 éves.
ma 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igy a ribi eléggé elitélö jelzö. Szerintem mindenkinek a saját dolga hány fszt szopott. (Max irigykedhetsz, hogy a tied nincs közötte.)
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
És ez milyen falusi pletyka?
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire! Bár ha ez egy hétvége, akkor kicsit az. és máshova mennyien élveztek?
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Igy a ribi eléggé elitélö jelzö"


Mit lehet arra mondani, akinek minden héten más farok jár a szájában? Én nem ítélkezem, én csak használok egy jelzőt arra, amit ez a lány művel.

ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 mi azt a jelzőt használjuk rá hogy "kedves, készséges lány" akivel nem megy el, annak a szemében lesz "ribi" :)
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egy ilyen lányt.Volt már ilyen barátném és nagyon jó volt
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!