Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert faradok el igy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert faradok el igy szex kozben? 20/L

Figyelt kérdés
Elojatek kozben elegge felizgulok, utana elso menet a parom hamar elmegy, kb 3 perc utan, utana masodik menet egybol, akkor huzza kb 5-10 percig, utana harmadik menet pedig mar barmeddig birja. En mar szoktam szolni hogy nem birom, kicsit ki is szaradok es ha sikosito vagy nyal, akkor is erzem h belul mar faradt a huvelyem. Nemtudom ez normalis e? Szivesen lennek meg vele de valahogy ugy erzem a testem faradt es kiszaradok lent is meg szomjas is leszek. Rosszul erzem magam hogy mondom neki h nem birom tovabb es meg akarok allni
ma 11:22
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet az elsőnek le kellene pippantanod. Akkor kevésbé fáradsz el, és csak utána szeretkeznetek.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Férfiként válaszolok, a legtöbb csaj igen, kifárad 10-15 perc után, vagy ha nem is fárad ki, de már nem bír nedvesedni, érzékeny lesz a csiklója, stb.

Viszont van egy nagyon fontos kérdés: te elszoktál élvezni, vagy nem szoktál, és mégis elkezdesz kiszáradni? Barátnőm pl 10 perc alatt elmegy 2-3 alkalommal is, a 3ik után már nagyon érzékeny lesz és nem esik jól neki a behatolás. Mondjuk nekünk nem is gond, én egymenetes vagyok, 10 perc után alig bírom én is visszatartani, és olyankor be is fejez rövid idő alatt.

Elhiszem, hogy nagy csődör a pasid, irigylem is, hogy 3-at bír. De nem muszáj erőltesse a 3ik menetet is ha neked nem esik jól. Beszéltetek erről?

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

ez inkább szerencsétlenkedésnek tűnik, mintsem bármi egyébnek.


a szex nem arról szól, hogy kétszer van korai magömlésem, és akkor ezt megpróbálom kompenzálni azzal, hogy harmadjára két óráig reszelem a nőt, mint egy kretén

ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

11:28-as válaszolóval értek egyet.

A pasid egy csőd. Míg ő kétszer is elélvez, addig te meg várod a jószerencsét, persze, hogy a vaginád már tiltakozik. A két élvezés után van gumicsere?

Érdemesebb lenne úgy csinálni, hogy lepippantod, vagy kivered neki, hogy ne te szenvedj a végén.

Jó lenne ha a te élvezeted lenne a fő szempont, nem az ő kis kétperces pötse

ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig, mikor olvasom itt a kommenteket, hogy “én fél óráig bírom” elgondolkodok, hogy milyen lehet a nőnek alatta.

Ez nem maraton, a szopatás se az.


Egy két perces után még oké egy második menet, a nőnek is jusson valami, de az ne a hámsérülés legyen.

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha úgy gondolod, hogy nem feltétlenül bolygatnád a kiváltó indokokat, csak tüneti megoldást akarsz, akkor a kegel gyakorlatok opció lehet. Nézz rá neten, próbáld ki, ha működik, akkor gyakorold néhány hétig, és figyeld, hogy használ-e. Azonnali eredményt ne várj, mert nettó izomépítésről van szó, de ha rászánod az időt, akkor a fáradáson tud segíteni.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

teljesen logikátlan, amit most leírtál.

össze akarod mosni az impotenciát, az erőltetett, unalmas reszeléssel, úgy csinálva, mintha valahol a "kettő között" lenne a csoda


de csak azért, mert standardnek számít, hogy a szex kb. 10 perc, attól az még mindig közelebb van az impotenciához sajnos.

ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!