Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar Péternek árthat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar Péternek árthat, hogy a propaganda a nemzet csődöreként akarja beállítani? Most épp azt mondják, hogy Tiborcz volt csaját, Kecskés Enikő ápolja…

Figyelt kérdés

ma 09:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, a szexfüggősége lesz a veszte
Nem, ez még népszerűbbé teszi
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem ez árt neki, hanem az, hogy dumában FIDESZ-ellenes, cselekedeteiben pedig FIDESZ-párti. Ezt már egyre többen kezdik felismerni.


Ehhez képest, hogy kinek a volt csajával mit csinál, az lényegtelen.

ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nemzet csődöre ??? Max a nemzet CSŐDTÖMEGE !!!!
ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Azt hiszi, hogy ha lepontozza, akkor nem igaz az, amit írt?


Ez is mutatja, hogy kinek az embere.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez a kérdés inkább politikai témájú.


Amúgy én nem hallottam róla, hogy szexmániás.


Azt meg nem tudom, hogy mekkora csődör, de eddig nem nyilatkoztak róla a nők túl pozitívan.


Nekem inkább egy nárcisztikus méregzsáknak tűnik, aki folyamatosan vetít.

ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
#4 Én nem láttam róla olyan képet ahol NE lenne szűk, áttetsző anyagú nadrágban fényképezve, előretolt, félmerevre felgyurmázott, oldalra kitett farokkal fényképezve..
ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti azt, hogy szexmániás vagy csődör. Ez azt jelenti, hogy ízléstelen seggfej.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Inkább az árt neki, hogy a NER-ből szerezte a vagyonát, a szektája meg birka módján követi ezt a duzzogó, szociopata, nőgyűlölő, hazudozó alakot, aki eddig minden vállalását megtagadta.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 és 7 TÖKÉLETESEN igaz !
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!