Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanár urak, Tanárnők! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár urak, Tanárnők! Volt olyan, hogy lefeküdtetek diákkal?

Figyelt kérdés
ma 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ki kezdeményezett? Tanítottátok még, vagy már csak a végzés után?
ma 18:49
 2/6 anonim válasza:
Huhh, ez engem is érdekelne.
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Volt. De lefeküdni csak azután feküdtem le vele, miután végzett és már nem volt a tanítványom.

Persze megsértődött, mert csak négyest kapott évvégén, holott a hármast sem érdemelte volna meg.

Viszont nagyon csúnya vége lett a kapcsolatunknak, mert hülye voltam és későn vettem észre hogy mennyire kihasznál. Akkor nagyon szemét módon viselkedett, nagyon csúnyán megszivatott és bosszúból ki akart csinálni. Szóval tanultam belőle és nagyon megbántam.

ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Sulibol senkivel. Itt megismert csajt felkeszitettem infobol etettsegire online, otost is kapott. Utana tavkapcsolat lett, majdnem ket evig tartott, es egy kesobbi kollegiumi nevelotanara miatt lett vege. O most 20, en 56.
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Isten mentsen. Nekem ők mindig gyerekek voltak
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"bosszúból ki akart csinálni" Tehát meg akart ölni?
ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!