Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől ingadozik így a libidóm ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ingadozik így a libidóm ?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok. Egy-két hétig nagyon kanos vagyok, feláll egy csomószór akár egy lány illatára is. Napi négyszer is kitudom verni, kőkeményen áll és 16 centi de néha akár kicsit nagyobbra is áll. Olyankor nagyon jó érzés ingerelni a péniszem.


Aztán egy hétig alig van nemi vágyam, nehezebben áll fel és talán egy centivel kisebb is, meg nincs meg az a nagyon jó érzés mikor ingerelem csak kicsit.


ma 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Ez teljesen természetes. Nőként én is így működök. 1-2 hétig van hogy egész nap csak azon jár az eszem, aztán jön a ciklusnak egy olyan része, amikor minden mással van kedvem foglalkozni. Ilyenkor van hogy csak 1-2x van kedvem, de akár napokig is elvagyok a gondolata nélkül.

Szerintem senkinel sem egyenletes a libido.

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert az ember nem egy gép, hogy mindig ugyanazon a szinten legyen.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd kérlek az emberi test működését, és akkor rájössz a válaszra
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!