Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizók, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizók, mi a véleményetek a mai rosszlányok kínálatról?

Figyelt kérdés

Főleg budapesti, de akár országos tapasztalatok is érdekelnek.


Árak, szolgáltatások, nők színvonala.



ma 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehangoló. Rengeteg a roma, lehúzósak es drágák. A képek vagy régiek vagy retusáltak, a csajok flegmák, futószalagosak.

Hol van ez a 10-15 évvel ezelőtti csajokhaz képest. Azok vajon hol lehetnek? Külföldön vagy abbahagyták?

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rossz
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 ahogy összefoglaltad. ezért vadászom már csak utcán inkább.
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem prostiból is az a helyzet már, mint az átlag melósból. A jó külföldön van. Meg hatalmas labda lett a kezükben az onlyfans, webcamozás, sugar daddyzés..
ma 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Na miért mi olyan rossz... Mi az amit nem kaptok meg?
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én egyszer mentem el egyhez részegen, mert hülye haverok rávettek. Ők is mentek egyhez, meg én is.


Nem volt se negatív, se túl pozitív élmény. A dolgát elvégezte, kielégíteni ki tudott, az árat sokallottam érte.

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
10 éve jobb volt. 3 jól írja, néha ott is van pár selejt. de pár vadba is belefut az ember. az egész csak romlott mindenhol. de pár jó néha akad. volt egy durva cigó csaj az utcán a népligetben régebben. kifizetem aztán miután felállt. megfordult, és szó nélkül betette. gumi nélkül. én lefagytam. ő meg csak tolja rám. na mi lesz szöveg után bepörgetet a helyzet. durván veszélyes az ilyen nő. de a vér nem a fejembe volt. aztán durván bele mentem. kérdezem hogy nem baj, áhh dehogy majd a következő kinyalja. de jó hogy én nem nyaltam. van pár örült vad csaj.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na az ilyenek miatt még a sz.patást is gumival kérem lakásosnál is.
ma 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Régen 10-ből nyolcszor kellemes élményekkel távoztam tőlük. Ma ez az arány megfordult.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#1

Már bocs de miért ne lennének drágák? Te lefeküdnél 20 ezer forintért bárkivel? Ugye, hogy nem.

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!