Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális lányként?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális lányként? Volt rá példa hogy barátnőd?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél bulizva, pia miatt nála aludtam. Sosem volt előttem szégyenlős abszolút sőt. Viszont amikor arra keltem hogy pasi hiánya miatt úgy maszturbál hogy a szobában vagyok. Az nagyon is meglepett. Heteroszexuális lány.

ma 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt példa hasonlóra. Mély és szoros a barátságunk, és egyszer amikor szinglik voltunk egy buli után úgy alakult egy egymás előtt masztiztunk mindketten.
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, csak nálunk nem úgy végződött. Szóval finomanszólva nem jött be a barátnőnek a dolog.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lány barátom volt 6-7 éve tényleg ezer alkalom lett volna de soha semmi nem volt köztünk .Senki nem hitte el.De olyan barátok voltunk hogy nem akartuk elbaszni szó szerint értve😇Aztán egy nyári este egy EB meccs után (elmentünk kivetítőn nézni )Már előtte állok még nem száll ki beszélgetünk .A semmiből azt mondja van itthon még két hideg sörre nem isszuk meg a hátsó teraszon .Elfogadtam a meghívást és bementünk .Egymás mellett ültünk egy hinta ágyon.A semmiből eskü hatalmas csókolózás és tapogatás :)
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csajom azt mondta, ha neki kellett az orgazmus, akkor a koliban a szobatárs női előtt simán masztizott, persze azt mondja az csak egy gyors kielégülés volt, de nem volt szégyenlős.
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt rá igen Példa .

Kellemes vége lett mind a kettőnk számára .

ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
52%
Volt és itt is ért véget a barátságunk, mert itt derült ki, hogy ő amúgy biszex volt. Konkrétan rám mászott, úgy löktem le magamról. Mondtam elmígy te a jó édes anyádba.
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van 25 éves barátságom is ovis korból, de ilyet soha nem csináltunk egymás előtt és nem is akarunk. Heterok vagyunk, miért tennénk ilyet?
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm viccből még a köldökömbe is belenyalt, mégis heterók maradtunk... :D
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!