Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek meg kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellene sértődnöm, amiért a párom "riba...nak" meg "szukának" hív szex közben?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint ezek sértők egy nőnek, de én szex közben teljesen rendben valónak érzem. Főleg nők véleményét várom. N
ma 09:06
 1/8 Mélybenyomás ***** válasza:
79%
Én férfiként válaszolok, a párom szereti, ha kicsit csunyán beszélek vele szex közben, de nem mindig, hangulat függő nála is meg nálam is, mert van mikor az érzelmes szex is van
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Állításod szerint nálad ez rendben van.

Kit érdekel a barátnőd véleménye? Ő is részt vesz a szexben? Mert ha nem, akkor külsősként semmi beleszólása nincs.

ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten beindít ha a párom így szólít szex előtt vagy közben. Illetve közvetlenül utána.

A barátnőd túl prűd szerintem. Gondolom nem b.szott még életébe egy igazán állatiasat, vadabbat!

36N

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Szard le a barátnőd véleményét, és másokét is úgy általában. A lényeg az hogy te mit szeretsz és neked mi tetszik - Ha neked rendben van ez és tetszik is, akkor mi a probléma?

Minden embernek megvan a saját ízlése a háloszobában, mi tetszik neki és mi nem. Senki sem jobb vagy rosszabb mert neki X dolog jön be, nem Y. Én sem szeretem a csúnya beszédet szex közben, reflexből le is csapnám azt aki így beszélne velem. De ez az én ízlésem, ha valakinek pont ez jön be akkor az miért zavarjon? Nem az én életem.

ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
De hiszen az vagy nem?? Mind így tekintünk rátok, főleg szex közben.
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nála ez látszólag nem fér bele, szóval nincs rendben. Akkor beszélj így vele szex közben, ha kölcsönösen izgatná a dolog. De látszólag nem, szóval viseljed inkább férfiként és tisztelt a barátnőd meg azzal, hogy nem beszélsz vele így.
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Van baj a fejedben eléggé, ha vadidegeneknek kellene szerinted eldöntenie egy anonim fórumon hogy megsértődj-e...
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Most komolyan azon problémázol, hogy kihagytál egy lehetőséget arra, hogy megsértődj?

Ráadásul azért, mert jó a szex a pároddal???

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!