Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ki mivel masztizott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ki mivel masztizott mar eddig ? mi volt a legfurcsabb targy?

Figyelt kérdés
tudom hogy trollkods lesz belole de tenyleg kivancsi vagyok :D
szept. 26. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Uborka, krinolin, répa, párna, zuhanyrózsa, fotel karfa
szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Sprayvel, golyós dezodorral. Borzalmas. Kemény, hideg, nem oda való.


Szerintem ha valaki segéd eszközt akar rendeljen valamit. Már simán lehet kérni fox postba vagy ilyen csomag kirakó helyre, senki se jön rá. Nem úgy mint régen amikor a szülő vette át a postát és megkérdezte volna miez :D

szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pàrna zuhanyrózsa fogkefe répa.
szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szexuális játékszerek, banan, virsli, fogkefe, szemceruza, kigyo uborka, deo stift.
szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

...a legfurcsább?

Az ujjam!

szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Pasiként kifejezetten undorítónak tartom, amikor valaki az ennivalókat (pl. uborka) gyalázza meg.

Másoknak enni sincs mit, éheznek, ezek meg feldugják maguknak. Látszik, hogy egyesek a nagy jólétben már nem tudnak magukkal mit kezdeni.

szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanmár mi értelme ennek az átlátszó erkölcs csősz hozzászólásnak? Nem muszáj valakinek jól élnie hogy pl uborkával masztizzon. Most ha nem venné meg attól az éhezőknek úgysem oldódna meg a gondja
szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es en is elkezdem ra reagalni . de vegul ugy dontottem nem mondok semmit valoszinuleg ugyis felesleges lenne XD
szept. 26. 12:19
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

#7


Jól mondod. Számodra, semmi értelme nincs annak a hozzászólásnak, akiben viszont van egy kis szépérzék, az elgondolkodik rajta.

szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
És akkor mi van, ha valaki az uborkát, banánt is használja? Utána még ugyanúgy meg lehet enni.
szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!