Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért jobb a nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért jobb a nagyobb pénisz mint a kisebb?

Figyelt kérdés

Lányok akik a 16 cm feletti péniszt szeretitek miért jobb mint a kisebb? Csak a vaginális szex miatt, vagy másért is?

(Csak nők válaszoljanak)



tegnapelőtt 11:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
62%
Nekem nem lenne jobb, az már fájna valszeg.
tegnapelőtt 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

15cm-es pénisszel sexelek 6 éve

Kielégít

tegnapelőtt 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Neked miért jobb a kerekebb segg? A feszesebb mell? A vékonyabb derék? A hosszabb haj? A szőrtelen test?
tegnapelőtt 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

(Csak nők válaszoljanak)

Ez a nap vicce :))

tegnapelőtt 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Felnőtt kérdésekbe volt eredetileg kiírva. Akkor most jöhet a sok "női" válasz.
tegnapelőtt 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Hogyha még valaki feltesz egy farokmérettel kapcsolatos kérdést, esküszöm megkeresem, és kiverem a fogait.

Nektek pasiknak van farkatok. Kisebb, nagyobb. Kinek mekkorát adott az élet.

Nekünk nőknek van hüvelyünk, kisebb, nagyobb. Kinek mekkorát adott az élet. Igen, a hüvely is más-más méretű. Van akinek mélyebb, tágabb. Van akinek rövidebb, szűkebb.

Hány női kérdést látsz ezzel kapcsolatban itt az oldalon? Hány nő szűköl amiatt, mert nem tudja befogadni a nagy méretű farkat? Vagy mert a nagy farok is csak harangozik a vaginájában?

Fogadjátok már el, hogy akkora a farkatok amekkora. Tanuljátok meg használni, tanuljatok meg kielégíteni egy nőt többféleképpen, és felejtsétek már el azt az elmebetegséget, hogy minden nő orgazmusának a kulcsa a 20 cm fölötti méret.

Ha sikertelen vagy a nőknél, az nagy valószínűség szerint nem a farkad hibája. Hanem a tied. Lehet hogy bunkó vagy, vagy igénytelen, humortalan, buta, stb

Ne varrd a nők nyakába azt, hogy nekik csakis és kizárólag 20 centis phasz kell, mert nem így van. A nők java teljesen átlagos méretű hüvellyel rendelkezik.

tegnapelőtt 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem unjátok? Minden nap ez a kérdés többször is.


Használni tudja,az a lényeg meg persze az hogy ne a méretével ezzel legyen elfogallva hanem velem.

tegnapelőtt 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Sohasem élveztem a szexet az "átlagos"hüvellyel..

Pedig "csak"18/4 a méretem...

Érdekes.

Elélveztem de nem élveztem..

Amelyik nő berakja a kezét csuklóig na azzal már jó..

tegnapelőtt 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lányokat kérdezel amikor ezeket pasik találják ki?
tegnapelőtt 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban feszit
tegnapelőtt 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!