Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek tetszik, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik, ha az ernyedt péniszen is egészében látszódik a makk?

Figyelt kérdés

Merev állapotában általában teljesen látszódik a makk. Ernyedt állapotban részben vagy egészben takarja a fityma. Nálam teljesen lecsúszik a makkról a bőr és "puha" állapotában is teljesen látszódik a makk.

Nektek melyik verzió az esztétikusabb egy férfin?


35F


(aki melegként válaszol, legalább írja oda, hogy nem női a válaszadó!)


ma 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen közömbös egy ernyedt pénisz látványa.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. köszönöm a megtisztelő válaszod.


DE: ez most egy esztétikai kérdés. Ugyanolyan jellegű, mintha azt kérdezném, hogy feltűrve vagy leengedve tetszik egy ing ujja a férfin.

ma 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
1 vagyok és esztétika szempontjából is közömbös,mivel a péniszt nem nézegetni,hanem használni szeretjük.
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ennyire közömbös, akkor miért írod ide a 2. kommentedet? Majd válaszol olyan, aki fel tudja fogni a kérdést és ad egy értelmes választ.
ma 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nekem jobban tetszik csupaszon. Ezért is szeretem a metélt péniszt. Szerintem sokkal szebb, akár mereven, akár ernyedten.

N

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ja,akkor ha te kérdezel,csak azokat a válaszokat fogadod el,ami számodra pozitív,így már értem. Ha valaki őszintén elmondja a véleményét,az már neked sértő. Bocsi,legközelebb írd oda,milyen válaszokat írjanak. :))
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: Ide 3 választ várok:


A) full makk tetszik

B) félig fedett tetszik jobban

C) teljesen fedett makk tetszik jobban


Ennél a kérdésnél TELJESEN IRRELEVÁNS, hogy TÉGED nem érdekel sehogy sem.

ma 11:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért irreleváns,ha valakinek mindegy? Ha nem ez számít valakinek és hidd el,a többségnek nem...de mindegy,látszik,hogy fogalmad sincs.. Egy pénisznél a használhatóság a lényeg,nem az,hogy meddig fedi a bőr a makkot lankadtan. Ez kb 12 éves gyerekek szintje.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A) full makk tetszik

2× találkoztam ilyen makkal

ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!