Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen nem hétköznapi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen nem hétköznapi vágyaitok vannak, amit talán még szégyelltek is?

Figyelt kérdés
Mennyire érzitek önazonosnak ezt a szokatlan vágyat, és mióta tart?
ma 08:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Vannak nem hétköznapi vágyaim,amit most itt a privátozók miatt nem részletezek,viszont egyáltalán nem szégyellem,csak nem mindenkinek mondom el. Akivel van lehetőségem kiélni,előtte sosem volt tabu
ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Van de nem publikus
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Útálom hogy szégyellem magam ez miatt és a szégyen érzés miatt nem tudom magamnak megengedni,hogy megéljem.

Szeretném sok pasival, szeretném nővel, szeretném fiatal lánnyal,jó lenne hármasban, szeretnék kikötve lenni,talán erősebb bdsm, egyszer lepisilnék valakit,egyszer megpofoznék egy lányt,külföldön leszopnék random egy nekem atlagosan tűnő férfit, hagynám hogy dugja a számat, kikötve megnézném ahogy a párom meg dug mást.És még nagyon sok van. Ezeket mindig el kell folytanom, mert elhatalmasodik rajtam a szégyen érzet. Pedig már 34 vagyok. Lehet soha nem fogom megtapasztalni.

ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Évek óta visszatérő álmom, hogy egy focicsapatnyi kan végigmegy rajtam.

De ez csak fantázia. :)

26N

ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Elgelejtettem oda írni,hogy nem kérek privátot,jól esik a felajánlkozó lány, de a szégyen miatt nem tenném meg vele.

3voltam.

ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a kis tapasztalatlan, fiatal fiúkák a gyengéim. De negyvenes nőként rettentő sokan helytelenítik, ha elmondom bárhol. Szóval inkább csak maszti fantázia marad.
ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

#1: azzal, hogy ideírtál, gondolom már megindult a privát áradat, szóval akár le is írhatnád mik ezek a vágyaid, mert így kiírni nem volt semmi értelme.

#2 is...

ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nekem az jönne be, hogy egy idősebb nő megpofozzon és megalázzon. Sosem tudtam ezt kiélni pedig már párom is van. 23/L
ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy kicsit gáz, de nekem az a fantáziám, hogy 10-15 negyven-ötven éves pocakos pasi kikötözve csoportosan megdug. Már tini korom óta erről fantáziálok. N
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9: jelentkeznék elsőnek. Addig növesztek kis pocakot :D
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!