Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye vannak olyanok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye vannak olyanok, hogy sugardaddyk? Akkor van olyan is, hogy egy nőnek lesz ilyen kis kedvence, akit pénzel, elvisz ide-oda?

Figyelt kérdés

Idő híján nincs kapcsolatom, és szeretem is a fiatalabb fiúkat, gyakran járok külföldre, illetve belföldön is sokat utazom.

Vajon van olyan srác, aki el bírná viselni, hogy egy negyvenes nő elviszi néha pár helyre, és kap még juttatást is?

Teljesen komolyan kérdezem, és nem itt óhajtok felszedni valakit, szóval okoskodó trollok, és zsebhoki bajnokok kérlek most ne….


ma 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van ilyen, de hogy hol találsz azt nem tudom.

Pont a legszebb korban vagy és ha még jól is nézel ki akkor lesz partner.

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sugarmommy a szakkifejezés.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom látszik rajtad a kor és ingyen nem kellesz fiatal fiúknak..
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!