Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt lányok, ti is szexinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lányok, ti is szexinek tartjátok magatokat úgy mint a vékonyak?

Figyelt kérdés
ma 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
nem
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

A sportos, vékony alkat a szexi, ez kb evidens.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
itt az a kérdés, hogy kinek mi a telt?
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Suetonius ***** válasza:
61%
Az, hogy kinek mi a szexi, nagyon szubjektív ám, kedves 2#-es. ;)
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Amíg van olyan pasi, aki szerint szexi vagyok, és imádja a testem minden porcikáját, addig fogjuk rá, hogy én is annak tartom magam.

Szerencsére ahány ember, annyi ízlés, és nem mindenkinek a piszkafa lányok, meg a fitness hölgyek a tuti befutók.

ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem, van tükröm, van önkritikám, tudom, hogy nem vagyok olyan vonzó, mint a csinos lányok.

Ez van. Ezért kell tinikorom óta másképp kompenzálnom. Nem vagyok csini, nem vagyok vékony, de cserébe bármit bevállalok a pasimnak.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5# igazad van, szubjektív, ez tény.

Viszont ha veszel egy 1000 es mintát 20-50 éves férfiakból és megmutatsz nekik telt, illetve sportosan vékony nőket, 700-800 minimum a vékonyat tartja szexibbnek. Ez is tény.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magam szexinek tartom. Màs mit gondol, letojom.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Természetesen nem. Egy nő szexiségét az határozza meg, hogy a férfiak számára mennyire kívánatos. A telt nők (persze kérdés az is, hogy ez mit takar) kicsit sem jönnek be a férfiaknak. Lehet azzal jönni, hogy "de a nagy mell" vagy "de a nagy fenék" milyen jó is - de azért tudjuk, hogy ezek csak akkor számítanak, ha a vékony nők "hordják" őket. 60-65 kg is már komolyan kövér a legtöbb férfi szerint, így a telt nők már elhízott kategóriában vannak. Ilyen megítéléssel senki nem tatthatja magát szexinek, de ez rendben van így - tudni kell, hol a helyünk.
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!