Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kamasz lány szobájában talált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz lány szobájában talált szexuális segédeszközről kellene vele beszélgetnem? vagy tegyek úgy mintha nem láttam volna semmit?

Figyelt kérdés
egy kis elektromos rezgős dologról van szó
ma 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kamasz? 14? 15? 16?
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi. Mégis miről kellene vele beszélgetned? A maszturbálás egy természetes dolog. Másrészt eléggé illetlen a szobájában kutakodnod.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene róla beszélni, hogy zavarba hozd? Az ő dolga, nem tartozik rád, neki is lehetnek intim dolgai. Amúgy meg nem kéne a cuccaiban turkálnod, mert biztosan nem az asztalon hagyta. Pont így lehet elveszíteni egy kamasz gyerek bizalmát.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

nem kutakodtam, hanem takarítottam

és persze természtes dolog hogy néha csinálja valaki ennyi idősen, de ilyen segédeszközzel ilyen fiatalon?

ma 09:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fiatal? Ha annyira fiatal, örülj, hogy nem szexel legalább.

Te nem maszturbáltál fiatal korodban, még ha nem is használtál hozzá segédeszközt?

Az agyam eldobom az ilyen szülőktől….

Kettes válaszoló voltam.

ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De persze csináltam én is annak idején néha, de akinek ilyen eszköz kell az nem a néha-néha megteszem történet, hanem valami több...
ma 09:55
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád azzal, hogy a gyereked maszturbál?
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Takarításra hívatkozva kutakodsz. Egészen biztos, hogy nem olyan helyen volt, ahol egy takarítás alatt meglátnád. Ja, a fiókja alját is takarítod. Szóba ne hozd, mert egy életre elveszíted a bizalmát és egy jó tanács, ne turkálj a dolgaiban, mert úgyis észreveszi.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Tegyél úgy, mintha nem láttad volna!

Ha pedig tetszett, vegyél magadnak te is egyet!

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Max annyi, hogy kap-e a lány annyi zsebpénzt amibe a kütyü kerül. Van-e bankkártyája pl...

Amúgy no para. Esetleg megkérdezhezed van-e szüksége valamire? Ezzel nem érzi hogy te rossznak gondolod, sőt azt erősíti, hogy mellette vagy.

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!