Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szeretitek ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szeretitek ha a pasi nyög mikor elélvez?

Figyelt kérdés

tegnap 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9


Szerintem a legtöbb férfi a nyögő nőket szereti.


Engem személy szerint minél hangosabb, annál inkább zavar.


De közben rájöttem, hogy félreértettem a kérdést, mert én a szex közbeni nyögésről írtam eddig.


Ami az orgazmust illeti, én is mindig nyögök amikor elélvezek, de semmi extrém, csak egy elégedett "ahh".


Nem egy olyan nőt ismerek, akinek ez kevés, és minimum egy spártai csatakiáltást akar hallani, de ez a színpadias önbizalom-hízlalás nem az én műfajom.

tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is nyög, legalább valamilyen hangot adjon ki, vagy fejezze ki azt, hogy jó neki épp…
tegnap 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Naaagyon!
ma 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!