Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legcikibb amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb amit megtettel valaha?

Figyelt kérdés

Fiatal korosztalyhoz tarozom es a szexualitasom meg csak most bontakozik ki. Sajnos ezt nem a legjobb modon teszem, szemellyel. Amikor ilyet tettel meddig örlodtel a tortenteken?

L18


tegnap 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Személyel teszed? Mi ezzel a gond? F
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer megdugtam egy kövér csajt kíváncsiságból.
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#2! És milyen volt?
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3

Elég gáz...

tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fél év, amíg nagyon gyakran eszembe jutott, és igazán rossz érzéssel töltöttek el az ilyen szi.tű dolgok... de még azóta is összeszorul a gyomrom, ha meglátom véletlen a városban, kerülöm, hányingerem van tőle. 10+ éve már.


Én azon az oldalon voltam többször is, aki megbántotta a másikat,vagy éppen vissza lettem utasítva durván.

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#2


Én is így jártam.

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Még gimiben az egyik osztálytársam küldött bikinis képeket magáról, fenekéről. Azt ígérte ha küldök a farkamról neki, küld videót ahogy masztizik. Videót persze nem kaptam. Az osztályba meg végig küldte mindenkinek a képet a farkamról😅DE

egy másik lánnyal az osztályból e miatt veszítettem el a szüzességem.😀

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pénzt kaptam hogy kielégítsem akivel randira mentem de ez nem volt megbeszélve előre
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Kollégiumban egy csaj azt mondta , le szeretne feküdni velem .

Amikor ott volt a lehetőség , élni akartam vele , de ahogyan lekerült rólam minden ruha és ott álltam meztelenül , hirtelen a csaj barátnői előbújtak és őrült nevetésbe kezdtek , majd azt kiabálták , - nézzétek milyen pici farka van !

Természetesen másnapra az egész fiú és lány kollégiumban ez lett a téma .

tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így utólag visszagondolva talán az, amikor összejöttem az első lánnyal. Igazából hagytam magam felszedni, mert kíváncsi voltam már, hogy milyen is a szex, de kb. ennyi haszna volt az egész kapcsolatnak.


Egy hisztis, beképzelt, bunkó, túlsúlyos, dohányzó szakmunkás csajt kell elképzelni, aki még ma is "mulatásit" hallgat, és asztalon táncolós bulit szervez egy étteremben a gyerekei születésnapjára. Visszagondolva kb. minden nyilvános megjelenésünk elég ciki lehetett, de már mindegy.


Mondjuk annyiból jó volt, hogy orálozni elég jól tudott, meg hogy 17 évesen még feszesek voltak a jó nagy mellei. De tényleg ennyi.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!