Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha egy srácot nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy srácot nem zavar hogy többen is kefélik a barátnőjét?

Figyelt kérdés
A csajt keféli az egyik kollegája, egy masszőr srác, meg egy idősebb gazdag vállalkozó pasi, de ha valaki megtetszik neki egy buliba azzal is simán összebújik. A srác meg közbe otthon van, főz mos takarít, fizet mindent a csaj helyett is. Ráadásul otthon alig szexelnek, mert kikeféli magát máshol a csaj. És azt mondják hogy tökéletes a kapcsolatuk nagyon jól megvannak szeretnének összeházasodni is.
ma 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Van akit nem zavar
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki döntse el magának

Sok férfi van akit nem zavar és ugyanannyi akit zavar

ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk a teljes történetet. Lehet a srácnak van valami Merevedési gondja amit nyilván nem tár ki a nagyközönség elé. Vagy pedig korai magömlése van.
ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egyszer egy hasonló barátnőm. Azt nem állítom hogy nem zavart a dolog hogy mások is kefélték, de nagyon bele voltam zúgva és úgy voltam vele, inkább osztozok rajta, mintsem elveszítsem. Annyiból korrekt volt, hogy nem hazudozott, már az elején megmondta, hogy képtelen a monogám kapcsolatra és mindig elmondta hogy kivel feküdt le. Néha még a részletekbe is beavatott, ami fura, de még izgatni is tudott. Különös kapcsolat volt, de mégis szerettük egymást.
ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet valami impo, kisfarkú és mindegy neki
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok. Ki mondja meg mi a normális?? A korlátolt szűklátókörű emberek?? Én senkit nem korlátozok, főleg nem a páromat! De azt se tűröm, hogy engem korlátozzon bárki! Aki másképpen gondolkodik, nyugodtan éljen másképpen! Felettünk nincs joga ítélkezni senkinek!
ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem, egyeltalán nem normális.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem zavar ha közben ott vagyok én is
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nekik így jó, akkor neked miért fáj?
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán szerethetik egymást igy is.

Nem szokványos de van ilyen.

Lehet őszintébb jobb ,mint a sok "normál" de álsagos, hazugságokkal teli , inkabb maradok kapcsolat.

ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!