Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felhozhatom én hogy szexelnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozhatom én hogy szexelnék análisan is?

Figyelt kérdés

Magamnak nagyon szeretem popsiba csinálni, felizgat a gondolat is, de eddig még nem volt olyan barátom, akivel csinálhattam volna.

Eddig csak 2 kapcsolatom volt és egyik sem akarta popsiba. Nem is izgattak ott, semmi nem történt.

Most ismerkedem egy sráccal, eddig nem volt különösebben semmi, de esetleg mondhatnám neki már az első alkalommal is, h foglalkozzon a fenekemmel? Vagy csak később? Vagy lány létemre ciki lenne?


ma 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Pasik nagyrészt szereti söt ha nem akarsz gumizni😁😂😂 akkor ez pont megfelelő mert oda gond nélkül elvezhet
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy mondhatod ez lehet olyan lesz neki mint olaj a tűzre . Én oda meg vissza lennék ilyen nőtől!
ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Taplofej ***** válasza:

Miért ne?

Éppúgy lehetnek ötleteid és igényeid, mint a partnereidnek.


Ha nem is az első szexnél, de ha ügyesnek bizonyul, akár már a második - harmadik alkalommal jelezheted neki, hogy a popsid sem tabu.

ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem mondana ilyet a csaj , főleg meg először akkor ott lenne vége mindennek.
ma 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha első pár alkalomkor nem hozza fel, célozz neki. Aztán vagy belemegy vagy nem. F
ma 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szexeltek,mondjuk kutyába,kérdezd meg,bedugná-e a fenekedbe? Aztán a többit majd eldönti ő
ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felhozhatod.
ma 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gumival nem gáz, nem nekem fáj...
ma 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!