Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova lövitek a spermát kiverés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lövitek a spermát kiverés után?

Figyelt kérdés
zsepibe lövitek vagy hadjátok hogy spricceljen és oda megy ahová akar. Én úgy vagyok a spireceléssel hogy undorító ahogy spriccel. Ez normális?
tegnap 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Megy ahova megy, majd letörlöm. Azé' elég kemény ha valaki a saját spriccelésétől is viszolyog.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosdóba és lemosom
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasamra, csapba, kádba. Ha olyan kedvem van, akkor gumiba, vagy ráhúzom a fitymám és telelövöm "magam"
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Mikor milyen kedvem van. De külön zsepibe nem szoktam. Megy a hasamra vagy ahová sikerül. Néha mikor annyira kívánom akkor felmegyek gyertya pózba és a számba engedem. Belőlem jön a sajátom. Magamtól meg nem undorodok.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, mivel már évek óta csak szexeszközt használok - kézzel nem "nyúlkálok" magamhoz, az szóba se jöhet - én kivétel nélkül mindig méllyen belelövöm a spermámat a bordázott/redőzött műhüvely végébe.


Igen, amúgy fenn lehet akadni azon, hogy viszolygok az általános értelembe vett "kiveréstől"... cserébe nekem meg olyan gikszereim vannak, hogy reggelig benne maradok az eszközben, mert ha egyszer már beleélveztem, nincs az az isten, hogy én közvetlenül utána kivegyem!! Nagyon maximum 10-15 perc múlva, de az esetek 95-98%-ban vagy az egész éjszakára tövig benne hagyom, vagy legalább még órákig benne maradok. Legkritikusabb sietségnél fordult elő, hogy csak "pillanatnyi" 2-3 percig maradtam benne, aztán öltöztem. Talán ha 3× eddig ez előfordulhatott.


Másnak meg ez az undorító. 🤷‍♂️

ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!