Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általános iskola vagy gimis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános iskola vagy gimis Gyerekori szerelem menyire lehet életre szólo kapcsolatot kiépiteni ,házaság ,család alapitás? Vagy ilyen kapcsolatok végzödnek vállásal?

Figyelt kérdés

Volt már olyan első szerelem ,összejöt volna de jött valami és mégsem jött össze,elkondolkotak olyan kor milet volna ha velle jöttök össze?


Volt már olyan gyerekori szerelmetekkel találkiztatok e már igy felnötként és neki jól megy ,van gyereke és férje vagy felesége és nektek vállás vagy roszkapcsolatban vagytok vagy jöttök ki és vissza kondoltok hát ha gyerekori szerelmetekkel ,jobban müködöt volna?


szept. 18. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első szerelem is lehet életre szóló, akár általánosban kezdődik akár gimiben. Van példa ilyenre nem is egy...
szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Laylah ***** válasza:
100%

Húgom 16 volt, mikor összejött egy sráccal. Most 32, és még mindig vele van, azóta házasok. Gimiben szintén volt egy pár, akik 16-17 évesen jöttek össze, ők most 34 körül vannak, továbbra is együtt, gyerekekkel, családként.

Ritka, de néhányaknak sikerül. Én azért örülök, hogy nem kellett az első mellett maradnom, abszolút nem illettünk össze és nem is volt semmi jövőképe.

szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért de 35 évesen eszembe jutt az a lány aki általánosban lehetet volna belöle életre szolo kapcsokat,házaság,de volt egy betegségem akkoriban amiért ,nem irok helyesen,hibásan.akkor hoztam rosz döntést.

És facebookon beirtam nevét ki is dobta 3 gyerekes anyuka ,van férje .

Bolondnak nézne ha ráirnék mert úgy is nem emlékezne rám.

Van hogy emiatt haragszom magamra lehetöséget szurtam el azota is bánom.

Visszont fejjemben lévö ciszta amiért söünt kellet,nem okolhatom ,élet szerencse kerekén ezt huztam.tovább léptem de mégis eszembe jutt.

szept. 18. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársaim gimi negyedikben jöttek össze. Ennek több mint 30 éve és még mindig boldog pár két gyerekkel.


De tudok olyat, akik 15-16 évesen jöttek össze és harminc év után különmentek.

szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Saját példám. 16 évesen jöttem össze a férjemmel, ő 17 volt. Ennek már 17 éve. Azóta nyílván összeházasodtunk, van gyerekünk is. Boldogok vagyunk, fiatalok is még azt hiszem, és imádjuk.
szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársam 12! éves volt mikor összejött egy 25 éves pasival. 15 évig voltak együtt, házasok is voltak, van 1 gyerekük. Most váltak el kb 1 éve.
szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Azért 12 évesen 25 éves pasival..... Nem semmi.
szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!