Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi baj van a fiatal férfiakkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van a fiatal férfiakkal?

Figyelt kérdés
Ötvenes évei végén járó nőként vagyok társkeresőn, és nagyon sok húszas, harmincas jóképű, sportos férfi ír, volt pár, akivel kalandom is volt. A hatvanöt éves barátnőm ugyanezt meséli. Nekem jó, de nem értem, mi akarnak az ötvenes hatvanas banyáktól, amikor jó néznek ki és kereshetnének a korosztályukban is.
szept. 17. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 vagyok, ha jól néz ki miért ne lenne jó alkalmira...

egyik haverom 24 éves és 53 éves nővel kavar. Mármint kapcsolatban vannak.

szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi. Nekem mindig tetszettek az idősebb nők és jellemzően azért, mert fejben sokkal közelebb álltak hozzám, mint a korosztályom többsége.
szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

51 éves nő vagyok. Önbizalomban, szexuális érettségben e

és azzal, hogy mire vágyom sokkal jobban vagyok magammal, mint akár a 30-as vagy 40- es éveimben. Mintha leoldódtak volna rólam a gátlások. Sokszor gondolok arra, hogy a mostani agyamat de szívesen beletenném a 20-30 éves testembe. Azt hiszem, megenném a világot! 😘😉

szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 De legalább most meg téged esznek meg. :)))
szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Huszonéves koromban voltam 50-es nővel IS. Egyszerűen azért mert akivel ismerkedtem az csinosnak, szexinek tartottam. Ezt néztem és nem az életkorát. Értsd, mindenféle korosztállyal voltam akit vonzónak tartottam. Mondjuk ez most sem változott, csak már 20-as csajokat nehezebb felcsípnem :D
szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
Hát a korombeliek többnyire pénzért szexelnek. Vagy fizetek, vagy drága hely, vacsora. Beteg világ.
szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!