Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim 2 percig bírja utánna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 2 percig bírja utánna nincs is több szex. Normális ez a dolog?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid a szex utánna nem is tud többet. Esetleg órákkal később egy szopást még kér de szex nincs.

Nekem ez nagyon kevés. Más pasi is ilyen? Soha nem volt még hogy ha együtt vagyunk egy nap több szexet is tudjon.


szept. 16. 15:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem ilyen. Ezt a lúzer srácot meg dobd ki nyugodtan.
szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ne mondja már senki, hogy normális, hogy egy kapcsolatban csak az egyik fél van kielégítve, a másik sose (sehogy), és ha ez zavarja, akkor túlgondolja...

szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem normális.Én is tovább bírom.
szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

12#

Sarkosítottam. A férfinak nagyobb az esélye az orgazmusra. Biológia. Ha ez a csajnak nem tetszik, akkor keressen mást. Nem az anyukája neki, hogy javítgasson egy elromlott srácot.

szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
2 p szex után később még szopikát kér?😂 Pofája az van teljesítménye az nulla.
szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
19%
Az orált utána mennyi időval kéri és meddig tart? Ha hoszabb ideig együtt szeretnéte lenni, akkor próbáljatok egy aktust, aktus után. Elviekben akkor már jobban kell, h bírja.
szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Egy igazi kanos gavallér!
szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Legalább tud baszni. Szexuális teljesítményén kívül van még egyéb problémád?
szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon keveset érő, szinte a nullával megegyező a szexuális készsége, igénye, és valszeg a tapasztalata is a faszidnak. Talán csak egymás kényszerválasztásai vagytok, talán nem tart vonzónak, talán van valaki más a háttérben- bár ez esélytelen a 2 perces mutatványával- sok a kérdés, és azt sem értem te miért nem lépsz ki ebből a valamiből?! Megnéznélek, mire nincs vagy nem elég a gusztusa :D
szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
38%
Méghogy a férfiak szexuális teljesítménye nem meghatározó tényező. Az a nő aki fekszik mint egy farönk, az valahogy kevésbé tárgya a közbeszédnek.
szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!