Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretnek dominánsak lenni?

Figyelt kérdés
Pedig annyi férfi vágyik domináns nőre

szept. 16. 05:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Ne legyenek azok, nem áll jól nekik.

Egy törékeny kis tündéri engedelmes nőnél nincs is izgatóbb.

szept. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legyen inkább egy félelmetes de könyörületes istennő
szept. 16. 06:05
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Nehéz elképzelnem csajként a dominaságot!

Nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy 25 éves nőt egy 15 éves fiú is simán le tud teríteni, és ha akarja, akkor is megdugja a puncit, ha a csaj ellenáll!

Nem tudom elképzelni, hogy előadom a fölényeset egy pasinak azzal a tudattal, hogy ha nem lenne agyilag alárendelt, akkor egy perc alatt térdre nyomhatna, és már bocsánat a kifejezésért, de a farkára húzhatná a számat szopni!

Szóval, bár sok szempontból feminista alkat vagyok, szerintem fizikailag, és így szexuálisan, lányként alárendelt vagyok, és a többi lány is, úgy àltalában.

szept. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az jön be, ha egyenlőek vagyunk a szexben, de inkább hajlok a férfi dominanciára. Felizgat, hogy erősebb tőlem sokkal, de ezt nem arra használja, hogy elnyomjon, hanem hogy kényeztessen. Persze benne vannak ezek, hogy néha lefogja a kezemet (amibe természetesen én is beleegyeztem), ha már nagyon kivagyok, akkor úgy rak, olyan pózba, amit ő akar, nekem meg se kell mozdulni stb... Nekem ezek jönnek be.


Egyrészt nem is vagyok olyan alkat, aki szereti a szadizmust (erre kell hajlam), másrészt nekem nehéz férfiként tekintenem arra, akit megalázok és tűri és várja, hogy megalázzam :D a férfi, aki az erőt képviseli, én, a 155 cm-mel leiralom? Áh... Nem.


Azért írom le ezeket, mert szerintem a legtöbb nő így van ezzel. A férfi az, aki védelmez, erre én s.ggbe rakom felcsatolhatóssal, miután leköptem és felpofoztam? :D neeeem. Amúgy azért írtam ilyen példát, mert látom a szadizmust is beletetted a kulcsszavakba.


Szerencsédre amúgy vannak erre szakosodott domina hölgyek.

szept. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet dominának tanulni?
szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
156 cm-vel meg 49 kg-val mit dominánskodjak?🤣Nem is tudnék férfiként tekinteni arra, aki hagyja magát ledominálni.
szept. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Párom pont hogy az
szept. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A párommal (ő a férfi, én a nő) mindkét szerepben (mármint domináns és szubmisszív) ki szoktuk próbálni magunkat attól függően, hogy éppen milyen kedvünk van. Talán azt mondanám a legfontosabb különbségnek, hogy míg ő "belekényszerít" az alávetett szerepbe (nyilván ennek egy játékosabb formájában), addig fordított esetben feladja magát. Csakhogy egy egyszerű példával szemléltessem: amíg ő felkap és átdob a válla felett, hogy elvigyen a hálószobánkba, addig én ráparancsolok, hogy menjen oda és levetkőzve várjon az ágy mellett és ő megteszi.

Nyilván nem fogok más nők nevében nyilatkozni, de abban látom az okot, hogy sokakban úgy van meg, hogy a férfi a dominánsabb fél, aki irányít (nyilván ennek is megvan a maga varázsa) és nem tudják elképzelni, hogy ez a hagyományos felosztás a fejére forduljon.

szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem mindig leszoktak pontozni amikor írom hogy nem létezik domináns lány, pedig tényleg nincs, egy lányt még fel kell szedni, még nagyon éretlen mindenben férfiként írányítani kell. Ezért nincs.


Nők között már lehet de az is ritka és sokszor sérülés hatására alakul ki, de akkor se hiszem hogy igazán tud férfiként nézni olyanra akit ledominál a kis törékeny testével

szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert én hordom az életben a nadrágot nagyon sok esetben legalább az ágyban hagy legyek igazi NŐ.
szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!