Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak milyen tapasztalattal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen tapasztalattal rendelkező lányok jönnek be a leginkább? (ha lehetne választani)

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szerint a tapasztaltabb lányok jobban bejönnek.

Szerintem pedig jobban van értékelve ha kevés vagy nincs tapasztalatunk.



szept. 15. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Szűz
1-2 férfival már van tapasztalat
3-4 férfival már van tapasztalat
5-9 férfival már van tapasztalat
10-19 férfival volt már
20-49 férfival volt már
50-99 férfival volt már
100 felett volt partnerei száma
Nő/lány vagyok
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem egy olyan jönne be aki tapasztalt.Nem szemérmes nem szégyenlős akár melletem is dugna.és többesben is benne lenne.Ha van ilyen írjon.
szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
1-es hamar le mett pontozva
szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehet szűz is de lehet tapasztalt is. Mindkettőnek van előnye és hátránya. F
szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Én imádnék egy tapasztalatlan lányt megismertetni, bevezetni az erotika és a szexualitás világába.

50+Ffi

szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez az ami teljesen egyedi - mindenkinek más jön be. Egy valami biztos, hogy akinek a tapasztaltabbak de szűz vagy azzal nem biztos, hogy jó páros lesztek. Ha valakinek meg fenntartása van azzal, hogy sok partnered volt akkor az nem téged keres! Hidd el lesz olyan akit kifejezetten beindít / nem érdekli hány partnered volt eddig.
szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy! Velem még nem voltál, ergo az én szokásaim tekintve nincs tapasztalatod. Ergo, tapasztaltként is tapasztalatlannak tekintelek.De egyébként egyetértek veled teljes mértékben!
szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha a partnerem tapasztalt, és emiatt felszabadult, magabiztos az ágyban.

De ehhez nem kell 50-100 partner.

szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os 🥰😇☺️ tetszik ahogy írsz
szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddig nem szerették itt a szűz lányokat, most meg ők kapják a legtöbb szavazatot?
szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet szűz,lehet tapasztalt. Ami számomra inkább érdekessé teszi őket az kíváncsiság, nyitottság, számukra új dolgok kipróbálása.

Ffi

szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!