Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet baj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet baj a cuckold felállásból?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk együtt, mai napig jól elvagyunk. Van rendes szex is, közös programok, érzem a feleségemen, hogy szeret, ragaszkodik hozzám, féltékeny és hogy tervez velem, például szeretne kimenni az USA-ba nyaralni stb.


Pár éve már téma, hogy engem izgat a cuckold és szex még nem volt senkivel, de szexchat más férfival, fantáziálás, sok beszélgetés volt már a témával kapcsolatban. Sőt, egy bulin bele is ült egy másik pasi ölébe és érezte, hogy merevedése van.


Most úgy néz ki, hogy elkezdett Tinderen ismerkedni és van 1 pasi, aki tetszik neki.

Tegnap este telefonszexeltek és holnap lenne randijuk is. Teljesen be vagyunk indulva, de valahogy most megjelent a fejemben, hogy lehet baj lesz belőle. A feleségemnek is mondtam, de ő szerinte nincs mitől tartani, hiszen ő csak szexelni akar a pasival, ráadásul ideiglenesen van az országban.


szept. 14. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Ez ilyen
szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szánalom...
szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Átérzem a helyzetedet, de én belemennék, ha már idáig eljutottunk volna. Én is fűzöm az asszony agyát, de nem olyan sikeresen, mint te. Baj abból is lehet, ha autóba ülsz. Ebből is, de ha nem próbáljátok ki, azt is bánni fogjátok. Te is végignéznéd? Vagy csak hazajön az asszony dugás után teleélvezve és te is megdugod utána?
szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mai férfiak ..
szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, előbb utóbb félrekummant majd. Már nem vagy elég neki, mert csak egy erőtlen kis bébirépa vagy, aki mástól várja, hogy kielégítse a feleségét!
szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk jol alakult, fel eve tart a dolog. Nem vagyunk meg hazasok, elotte szeretnenk kielni magunkat.
szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!