Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apám rám nyitott miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám rám nyitott miközben vertem. Mással is volt már ilyen? Nagyon cikinek érzem magam

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy nincs ithon senki, ő meg ugyan ezt így kopogás nélkül be jött a szobámba és hirtelen még else tudtam takarni csak pár másodpercre rá mert meglepődtem...
szept. 13. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kitalálom mi volt utána. A mostoha anyádnak elmondta aztán ő titokban meglesett végül hatalmas tömés lett belőle.
szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces és jó fantáziád van de keress olyat aki értékeli
szept. 13. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem apádnak cikibb, mint neked. Már csak azért is, mert kopogás nélkül berontani valakinek a szobájába nagyon bunkó dolog. Te ne szégyellj semmit, a maszturbálás egy természetes dolog, ráadásul a saját szobádban tetted mindezt.
szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem volt még nálam ilyen .
szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És mit mondott faterod? Vagy te mit tudtál ilyen helyzetben mondani?
szept. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 menta34 ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rajta. Egy férfi tudja milyen férfinak lenni, milyen a kangörcs, milyen a maszti, stb. És egy normális apa jót akar a fiának :)
szept. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa és semmi extra nem történt. Nekem persze ciki volt, de hamar beláttam a segítségével, hogy semmi gond ezzel.
szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kínos helyzet , de még nem volt részem benne szerencsére .
szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Faterod is csinálta amikor olyan idős volt mint most te. Sőt, lehet még most is csinálja.

44 éves apa vagyok, aki ma reggel is kiverte magának. 🙂

szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Apád is szokta verni

Megesik mással is

Rám anyám nyitott be amikor épp a tükörre élveztem el.

szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!