Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora orgazmusra és mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora orgazmusra és mennyi spermára számíthatunk barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 hétig nem volt vele semmi és magamnak se csináltam,most épp megszakításokkal,pihenőkkel cumizik-kézimunkázik rajtam kb 1 órája.

Vannak jobb időszakok mikor úgy érzem bírom még de egyre többször érzem azt hogy megdöglök ha nem élvezek el.

Kicsit tartok tőle mert ennyi kihagyás után még eddig nem durrantottam pláne ilyen elhúzott idejű kényzetetésnél.


szept. 13. 02:29
 1/4 menta34 ***** válasza:
0%
Azért majd mond el mi lett! :)
szept. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem olyan rengeteg. Párommal van hogy hetekig nincs semmi, illetve van hogy egymás utáni napokon többször. Nem feltétlen van mennyiségi különbség
szept. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Közbe meg gyk-en írogatsz?

Nagyon idióta troll vagy.

szept. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most azért lepontozni mert leírtam a tapasztalatomat?!🤣 imádom a gyk t
szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!