Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne élvezzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne élvezzek el egyből és tovább bírjam?

Figyelt kérdés

Mint a kerdes is kint van, rá szeretnék tanácsokat és tippeket adni, mert mar elkeseredettségemben nem tudok mit csinalni, egyszerűen nem birom megtartani, már az eleje ota jelen van a probléma (egy fel evet takar kb). Elkezdunk szexelni es a legtobb esetben mar az elejen, de tényleg az elejen erzem hogy ennek vege, nem fogok birni es ez igy is szokott lenni.


(1x volt ilyen hogy jatszottunk vele a megáll kihúz várral és egy 20 percet szerintem ment és ennek örültem is).

Második kör már jobb szokott lenni ha nekimegyunk és akkor az elejet itt is lassan kezdem direkt és sokszor volt elég hosszú meneteink is másodikra, van mikor harmadjara jön össze (de akkor mar mintha halottat kellene feltamasztani, erre talan 2-3 eset volt csak).


Baratnőmet nem zavarja azt mondja, de azért tudom jól hogy egy hosszabb menetnek ő is jobban örülne én meg főleg(nem órák, de ne 2p legyen, itt ezen van a hangsuly).


Nagyon sokat olvasgattam utána, kitapasztaltam hogy a hoki az nem segit(legalabbis nekem), ha magamnak csinalom ott is 2p, ha meg minel tovabb huzom akkor kb csore toltott fegyverrel celozgatok, mindegy hogy 10p vagy tobb.


Ezen mar tobbet is idegeskedek, ami megint csak egy lapat raadas, de igyekszem ezt is elengedni. Teljesen elszomorit hogy nekem ilyen problemam van es probalok is ellene tenni, amennyire tudok, de mégis.


Egészségügyileg rendben vagyok, nincs semmi rendellenes vagy ilyenek, sportolok is és fiatal vagyok.


Normális válaszokat nagyon megköszönöm, a troll meg ezeket légyszíves inkabb ne, az nem segit a problemamon. Nagyon szepen koszonom a segitseget



szept. 12. 23:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen normálisan működsz, a legtöbb férfi egymenetes, és pár perc alatt elélvez egy forró puncitól. Ne dőlj már be a netes kamuknak, hogy 1-2 órát dönget egy rendes férfi, a nők sem bírják ennyit.
szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem 1-2 ora kell de egy 20-30 perc intenziv neha jol tud esni
szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a a verd ki szex előtt ilyen urban legend dolgok.

Nekem is sokáig volt ilyen téren probléma. De ez a szex előtti hokizas arra volt elég hogy ne legyen annyi sperma élvezéskor kb. Az idő ugyanaz volt.

Én évekig gyakoroltam a cum kontrollt, így azért egy 30 percre képes vagyok már. Ez szerintem pedig nem rossz, ehhez agyilag is ott kell lenni és tényleg sokat gyakorolni, masztizni és mindig megállni, ez a lényege. Egy idő után pedig szépen ki lehet tolni az inger küszöböt.

szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Szerintem is igazad van, én is régóta próbálgattam, hogy ha verem és mielőtt elmennék megállok és várok. Nem 1-2 alkalom után, kellenek hónapok (mondjuk ez egyén függő is biztos) de lehet érezni, hogy sokkal tovább bírom, pl ha akarok sem tudom már 5 perc alatt kiverni. Normál esetben is bírom kb 30 percig már. De ha szeretném többet is. Talán segíthet még a flashlight is.

szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Aznap előtte mindenképpen masztizz, minél közelebb a randihoz. Amikor kezdődik az akció, akkor szépen vidd el elsőnek őt, elégítsd ki kézzel szájjal, dildóval, amit szeret/szerettek. Utána elégítsen ki ő téged szintén így. Utána kezdjétek újra és szexeljetek, ekkor valószínűleg lesz egy kis idő, ameddig el tudsz menni. De ha 2 perc is, orgazmusa mindenkinek volt, utálag őt megint kielégítheted és senki nem marad ki semmiből sem.


Kifejezetten megoldani a problámát te egyedül, a maszturbálásnál tudnád megoldani, gyakorolni. Írtad, hogy az is két perc. Hát ezt felejtsd el, csináld szépen minden nap és próbáld addig húzni, ameddig csak lehet. Próbálj ki technikákat, pl. mielőtt elmennél állj meg, esetleg próbálj másra gondolni. Állíts be egy időzítőt, mondjuk eleinte bírd ki 10 percig, ha ez már megy, akkor mehet a több is, meg akár a partnereddel is ugyanez. Figyeljetek rá mindketten, ő is segítsen, meg te is dolgozzál. Leírva szerintem ez amúgy egész szexi procerdúrának tűnik.

szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

#11


csak mert a férfiak 98 százaléka impotens, az még nem azt jelenti, hogy akkor az impotencia rendben van.

okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16os, én nem ismerem a 11 est meg az oldal is anonim, de szerintem arra gomdolt hogy 1x tudnak a pasik elévezni.A kérdés itt inkább azon van hogy mennyi idő után?? A párom sajnos szintén nem sokáig bírja azt mondja az okozza h ritkán van szex..amikor berakja par perc alatt elsül😢!
okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!