Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok, Te örülnétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok, Te örülnétek ha a pasitok nyitott lenne és nem monogám? N26

Figyelt kérdés

A barátnőmnek bevallottam hogy a pasimmal nyitott kapcsolatban vagyunk, mindketten randizhatunk másokkal ha őszintén elmondjuk titkolózás nélkül. Persze vannak szabályok, heti 1 tali lehet max mással és haza kell menni mindkettőnknek éjfélig.

A barátnőm ezen kiégett, sőt ideges és frusztrált lett, szinte azt éreztem hogy rögtön nekem ugrik mérgében. Nagyon szélsőséges volt a reakciója, amit nem tudok hova tenni, talán azért mert csak most vallottam be neki ezt 1 év után, vagy mert nem tud azonosulni ezzel, Végül csak hallgatott és felpattant, azt mondta mennie kell, azóta nem keresett, ennek 3 napja.

Lehet ennyire távol áll tőle ez a lazább kapcsolat? Sokszor beszélgettünk róla, hogy milyen jó lenne hármasban, ő is kipróbálná és áradozott más pasikról, kollégákról hogy milyen jó pasik, ezért gondoltam, hgy ő is nyitott szemmel jár.


szept. 12. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen
szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Laylah ***** válasza:
78%
Nem, egyáltalán nem. Sőt, nem is lenne a pasim.
szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne erőltesd kedves kérdező, ide csak erkölcs csőszök járnak.😁
szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem. A pasi nem dughat mással, csak én.

23L

szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem örülnék én személy szerint, de nem is baszom fel magam azon, ha valaki nyitott kapcsolatban él, akár a barátaim, akár idegenek.
szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
A baj az hogy ez két bites embereknek nem működik.
szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, az csak szex. De nem igazán szokott élni vele, inkább csak ha intézek valami hármast.
szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem itelem el azt aki igy el, szive joga. En nem tudnek, tul feltekeny vagyok hozza.
szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!