Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tatabányán, vagy környékén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tatabányán, vagy környékén merre vannak pontosan útszéli lányok?

Figyelt kérdés
Természetesen annak tudatában, hogy az út szélén, mielőtt írná valaki. Pontos cím szerint. Köszi

szept. 12. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Már a prostituáltakra gondolsz? Mert akkor írd úgy, hogy tudjuk.
szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen azokra.
szept. 12. 13:38
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem pontosan Tatabányán és környékén vannak. Nézz körül Tatabányán (az út szélén) aztán a környékén (szintén az út szélén) és biztos vagyok benne, hogy találni fogsz Tatabányán, vagy a környékén útszéli lányokat
szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok átnézni minden egyes útszakaszt, ha valaki tud pontosat mondani. A kérdésre ha valaki nem tud válaszolni, ne írjon semmit inkább. Az érdektelen számomra.
szept. 12. 14:16
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Én még 1et sem láttam.
szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka annak, hogy egyesek még mindig szeretik ezeket a lecsúszott, mosdatlan, büdös leheletű útszéli lányokat?
szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Asszem az 5-6. fa között vannak. :D


6 Te honnan vagy ilyen tájékozott a lányok testi állapotáról? :D

szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Inkább a kezem mint egy krva
szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
A kankós farkával is szeretne dugni naa, nem kell emiatt bántani.
szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez az oldal is egy szenny lett. Senki nem tud használható választ írni a kérdésem alá, de azért valamit ide kellett böfögni.
szept. 13. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!