Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért irjak, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irjak, hogy a férfiak orgazmusa nem intenzív,? ha van olyan aki remeg, van, olyan aki sír, is stb.

Figyelt kérdés

szept. 11. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt írja, az még nem látott férfit intenzív orgazmus közben.
szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeség eddig nem hallottam. Kik írják ezt, és hol?
szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Azért már ne sírjanak a férfiak sex után. Inkább adok egy felest is
szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Szerintem semmi, gáz nincs abban ha egy férfi sír akar szex kozben akar nem.
szept. 11. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én sem láttam ilyen, amíg a férjemet meg nem ismertem. Az elején nem volt ilyen. Beszélgettünk erről, állítólag előttem nem is voltak neki ilyen orgazmusai. De amióta kiismertem sima szexnél meg orális szexnél is, okoztam már neki jó pár remegő, hangosan nyögő orgazmust. Előtte viszont sosem láttam/tapasztaltam ilyet. De imádom, amikor orálnál orgazmus előtt kapkodja a levegőt, elkezd nyögni, remegni, és ahogy jön az orgazmus, azzal egyenletesen rándul össze a teste, majd sóhajt egyet és ellazul a teste. Ilyen intenzív férfi orgazmusokat még sosem láttam előtte
szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!