Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnák spriccelős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák spriccelős orgazmust elérni?

Figyelt kérdés

Biztosan nem mindenki képes rá.

De nekem nagy vágyam már régóta hogy átéljem.


Akinek már volt ilyen mit csináltatok hogy összejött? Milyen érzés volt?


szept. 10. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ők tudnák (T/3, feltételes mód, tárgyas ragozás). Én tudnék (E/1, feltételes mód, alanyi ragozás).
szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Jól látod, NEM mindenki képes rá! Ha megvan benned az affinitás hozzá akkor annyi dolgod van, hogy elengeded magad és amikor jön, hát akkor jön (pisilés szerű nyomást fogsz érezni).
szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 érdeklődő35 ***** válasza:
Sok folyadékbevitel, mindenképp egy g pontos vibri, de nem árt egy szívófejes csiklóvibri használata is, és türelem, meg orgazmus elviselés, mert kinél mennyi de általában a "tanulás alatt" nem az első néhány orgazmus után jön hanem akár 10-nél, vagy még később. De még ez se garancia a sikerre, de egész jó út felé
szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háton fekszel, elengeded magad,a pasid ujjaz jó gyorsan és a végén garantált az élmény.Persze kinek mennyi idő/technika kell hozzá.Van akivel még vibrátor is pluszban a csiklóra
szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mindenki képes rá, csak nem minden férfi tudja, hol a G pont. Azt kell ütemesen lökdösni.

Hanyatt fekszel, férfi nyakába a lábad, aki előtted/fölötted térdel, derekad alá kispárna - ebben a szögben behatolva egy egyenes pénisz pont a köldököd felőli részt fogja bökdösni nem túl mélyen a hüvelyben. Ha ütemesen csinálja, nagyon hamar ömleni fog belőled a nedv. Olyan mennyiség, hogy jobb, ha magatok alá terítesz valamit.

Felfelé hajló pénisszel sima misszionáriusban is pont a G pontodat fogja bökdösni, csak ne túl mélyre tolja. Fontos az ütemesség, de nem sok idő. Viszont őrületes gyönyör a nőnek, ezért ne álljon le vele túl hamar. És nem jár együtt feltétlen orgazmussal. Ha oldalra vagy lefele hajlik a farka, akkor más szögből kell behatolni. De ha a férfi ujjába bele ül a nő és az ujjával pont a G pontot bökdösi, ugyanúgy ömleni fog a nedv. Ez is nagyon élvezetes, de én behatolással szeretem igazán, mert az is spannol, hogy közben a másik is gyönyört érez minden lökéskor. Plusz az érzés, ahogy a nedvem elárasztja a farkát, kicsurog és szétkeni a fenekemen meg a combomon minden lökéskor..de én nem szexelek gumiban, mert a szexnek ez a mocskos része annyira felizgat, hogy jelentősen lelohaszt, ha a gumi miatt nem érintkezünk nedvekkel.

szept. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
5ös ez igen😄😁😁 tapasztalt pasi lehetsz
szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki képes rá, ha nem tudod magad elengedni nem fog sikerülni
szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!