Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érinte, ha az első várva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érinte, ha az első várva várt együttlét alkalmával a romantikus szeretkezés helyett csak jól "megd*gna"?

Figyelt kérdés

Nyílván jó az is, de hogy reagálnál rá? Csalódott lennél vagy örülnél hogy így tud teljesíteni? Olyan szeretkezést várnál el mint a filmekben, de helyette minden pózban azt a csattogós, tempós "kefélést" kapnád, a végén meg gumi/punci helyett testre élvezne.

Vagy ez normális első szexnél?


szept. 10. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Én őszintén, nem mindig szeretem azokat a szeretkezős összebújós dolgokat. Néha, amikor olyan hangulatom van, akkor jól esik, de nem kifejezetten rajongok érte. Inkább a durvább, keményebb szex. Így én örülnék neki.

Férjemmel az első aktus is ilyen volt, egy keményebb, vadabb szex. Imádtam minden percét. Havonta pár alkalommal szoktunk szeretkezni, összebújós, csókolózós, lassú, érzelmekkel teli szex. Szerintem jobb a durvább szex.

N

szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha fel van vezetve. Romantikus, simogatós sok orállal aztán jöhet a vad szex. Első alkalommal biztos nem tetszene ha egyből betenné és csak vad dugás.
szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neha, ha olyan a kedvem, jo az is xD
szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki romantikát vár, szeret az nem örülne neki, aki szereti a hevesebb együttlétet is az viszont igen. Fontos kiegészítendő: addig el is kell jutnia a pasinak (szimpátia miazmás). A nettó, önfényező "keményen tudok dugni" szöveggel a kukában landol.
szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Jobb mint a maszatolás, de a beszt a szerelmeskedéssel kezdeni érzékien, a végén pedig jöhet a keményebb dugás, az élvezés meg szerintem mindegy, testre/szájba is lehet érzéki.
szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem haragudnék érte, sokkal többször igénylem az ilyen szexet mint a szeretkezést...

26l

szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nagyobbat csalódnék, ha fordítva lenne.
szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal (meg még jó párszor utána is) nekem nagyon is kell a romantika, ekkor tanuljuk egymás testét, egymás vágyait. Ilyenkor nekem a vad szex - bármennyire is igényem lesz később - még nem játszik, hiszen ahhoz nagyfokú bizalom, jó kommunikáció, egyszóval egy bejáratott páros kell.


Szerintem otthagynám azonnal, aki ilyennel kezd. Nem bántásból, de egyértelműen nem ismeri az igényeimet.

szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!