Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig bírod szex nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírod szex nélkül?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt a legtöbb mikor nem volt szex? Szerinted mennyi ideig bírja valaki?
szept. 10. 07:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Néhány hónap, max.3
szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Pár nap 23/l
szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudom, hogy ki meddig bírja.


Én magam nem vagyok egy ösztönlény, hogy ne tudnám kibírni addig, még nem találok egy olyan személyt akivel tényleg meg szeretném élni közösen az intimitást. Igazából bennem kb nem volt meg ez a tipikus "meg kell valakit dugni" érzés.

szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Bármeddig. Kb másfél év volt a legtöbb idö..
szept. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Max 1 hét. L
szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát nem sokáig 😁 még fiatal vagyok, vágyok rá
szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%

A mensi idejét is nehezen, általaban közben is szoktam egyszer legalább zuhany alatt... 🤷‍♀️

26N

szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a sok kamu választ. 😅 Ti mindig kapcsolatban vagytok talán? Vagy ha nem, akkor dugtok össze vissza? 😃 Egyik kapcsolatból ugortok a másikba? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8 - Én ugyan nem írtam meddig bírom, de pont azért, mert:


A - Akármeddig bírom.

B - Nem bírom sokáig szex, kielégülés nélkül, így megoldom magamnak ha nincs barátom masztival, segédeszközzel.


Szóval akkor most mi van? Nem halnék bele ha holnaptól pasi nélkül telne az életem. Viszont akkor megoldanám magamnak, mert erős késztetést érzek rá, hogy megtegyem.

szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9# Ez tiszta sor. De itt szexről volt szó. Nem maszturbálásról vagy élvezésről. Én írtam a 4-est, mikor másfél évig nem volt szex az életemben, nyilván magamnak azért én is csináltam. 😃
szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!